Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9307"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Zpráva STK OFS Svitavy 21/2017-2018 ze dne 5. 4. 2018
1. Soutěže
Utkání 2017533A2A1504 Kamenná Horka – Čistá.
STK předává utkání do DK OFS Svitavy dle SŘ § 7 odst. 1 písm. h s návrhem na vynesení kontumačního výsledku 0:3 ve prospěch družstva Čisté a případně stanovení dalších sankcí dle DŘ FAČR, a to z důvodu neoprávněného nastoupení hráčů družstva Kamenné Horky k soutěžnímu utkání (k termínu utkání nebyli hráči družstva Kamenné Horky členy FAČR).
Kamenná Horka - Čistá 1:1
První zápas se hraje až příští týden v 31.3. od 16:00 v Kamenné Horce.
Zápas s Březovou byl přeložen na 8.5. od 15:00 v Čisté.
V neděli 4.2. od 12h přípravné utkání v Litomyšli na UMT s Janovem.
Borec kola Rožek:
https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/borec-kola-vyberte-jedenacteho-podzimniho-okresniho-borce-20171025.html
Krásná sobota pro borce z Trstenic čistá byla úplně neškodná
V přeboru okresu Svitavy bude v nadcházejícím soutěžním ročníku působit pět „nových tváří". K sestupujícím Sokolu Dlouhá Loučka a Slavoji Cerekvice nad Loučnou a do I. B třídy nepřihlášenému týmu SK Polička B, jenž se po dlouhých letech objevuje na úrovni okresu, se přidají nováčci ze III. třídy Sokol Městečko Trnávka a TJ Radiměř.

S okresním přeborem se naopak musí rozloučit sestupující týmy TJ Sebranice, Sokol Březová nad Svitavou a SK Rohozná. Kromě této trojice přibude do III. třídy TJ Sokol Kamenná Horka, který se vrací na fotbalovou scénu po roční pauze.
Neprihlasili soutez celky Pomezí B a Chornice.
Postupy a sestupy – soutěžní ročník 2016 / 2017

Postupy:
z Krajského přeboru:
nikdo
z I. A třídy:
TJ Sokol Dobříkov, FO Lanškroun, TJ Jiskra Litomyšl
z I. B třídy:
SK FK Horní Ředice, TJ Sokol Kunčina, TJ Sokol Semanín
z Přeborů OFS:
SK Sokol Prosetín, TJ Sokol Rosice n. L., SK Lázně Bohdaneč,
SKP Slovan Moravská Třebová B, Sokol Dolní Újezd B, TJ Sokol Tatenice

Sestupy:
z Divize: nikdo
z Krajského přeboru:
TJ Sokol Dolní Újezd, FK Přelouč
z I. A třídy:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B, AFK Horní Jelení
z I. B třídy:
TJ Spartak Sezemice, TJ Slavoj Cerekvice n. L.,
TJ Sokol Verměřovice, TJ Sokol Dlouhá Loučka


Krajské soutěže nepřihlásily:
FC Libišany, SK Polička B
Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup (120 týmů), který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz
Aktuální vysledky: Trstěnice - Sokol Čistá 2:0

Žáci:
Starší: Letohrad - Litomyšl/Čistá 1:4
Branky: Škeřík, Glänzer, Buben, Hubinka.
Mladší: Letohrad - Litomyšl/Čistá 2:1
branka: Hanus
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one