Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz
26. kolo 20.6. 2009 TJ Sokol Čistá - Staré Město - obrázek

TJ Sokol Čistá - Staré Město 10:1 (2:1)

TJ Sokol Čistá: Tomášek David, Tomášek Miroslav, Broulík Radek, Kučera Vít, Němec Vít, Severa Ladislav, Čapek Petr, Padělek Martin, Štork Vladimír, Kostlán Jakub, Čapek Lukáš,
Staré Město: Potyš - Keclík, Štefek, Valenta, Chlup, Kováč, Němec L., Němec T., Zeman, Hampl, Krejzek, (Blaško).
Fakta -  Branky: Čapek Petr 5x, Vích Vladimír 2x, Tomášek Miroslav, Padělek Martin, Kostlán Jakub. - Kováč. Rozhodčí: Ondráček (Mladějov), Vích (Litomyšl), Vrba (Staré Město). ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a začal náš souboj s brankařem soupeře. Padělkovu střelu zblokovali obránci na roh, Mírovu střelu po zemi brankař vyrazil nohama (styl Rosypal). Mírův  trestný kop na Láďu Severu a jeho hlavičku brankař Potyš chytá, poradil si i Láďovým dlouhým autem do vápna. Hosté zahrávali trestný kop po faulu Štorka, ale trefili dobře postavenou zeď. Bohužel po našem zaváhání se dostal ke střele Kováč a ze strany přehodil Davida 0:1. Chvilku nám trvalo než jsme se oklepali, ale opět jsme nemohli překonat výborného Potyše v brance Starého Města. Čápa sám před ním, nepřehodil ho, Míra další tutovka a hned po něm Martin Padělek, Kuba střílí vedle, Lukáš nad, trestňák Kuby vyráží Potyš opět nohama, další jeho střela po rychlé kombinaci ve vápně míří přímo na brankaře. Až ve 38. minutě po rohu Petr Čapek vyrovnává na 1:1. Chvíli na to po velkém závaru ve vápně hostí opět Míra, po něm Martin i Kuba nedokázali dostat míč do branky. Po pěkné akci a uvolnění Kuby, který našel před brankou volného Čápu se dostáváme do vedení 2:1. Druhý poločas začínáme opět neproměněnou šancí Lukáše Čapka, který se objevil sám před Potyšem. Další Čápovu střelu vyráží na roh, ale po rohu Míry a přesné Čápově hlavičce, která se otře o tyč zvyšujeme na 3:1. Po autu Míry opět Čápa zvyšuje na 4:1. David se zaskvěl při trestném kopu hostí, který robinsonádou vyrazil do bezpečí. V posledních 20 minutách jsme přidali dalších 6 branek. Čápa přidal svoji pátou branku a další přidali Míra Tomášek, Kuba, Martin Padělek a dvě Vláďa Vích, který mohl zkompletovat i hattrick. Viděli jsme pěkné branky a bylo to důstojné rozloučení se sezónou.

Ostatní výsledky: Radiměř - Sokol Chornice  4:0, Sokol Vendolí - Sokol Třebařov 4:2, Staré Město - Sokol Čistá  1:10 (1:2), SK Rohozná u Poličky - Sokol Městečko Trnávka  4:1 (1:1), Sokol Metra Linhartice - Jaroměřice  2:4, Sokol Kunčina - Sokol Boršov 1:1.

1.    Jaroměřice        24  14  4  6  71:49  10  46
2.    TJ Sokol Čistá   24  14  4  6  61:41  10  46
3.    Radiměř            24  13  5  6  43:29    8  44

TJ Sokol Čistá - Vendolí 3:2 (1:1)

Utkání začali lépe hosté, kteří hrají celý poločas po větru, ale na naši branku nedokázali vystřelit, jejich akce končili na šestnáctce, nebo vedle. My jsme se dostali k zakončení Kubou, jeho křížná střela končí vedle. Po autu Ladi Severy se dostal do šance Lukáš Čapek. V těchto chvílích jsme lepší a po závaru před brankou hostů se dostane k míčí Martin Severa a prostřelí vše co mu stojí v cestě 1:0. Dlouhý aut Ládi Severy na Petra Čapka, který se uvolní a jeho pěknou střelu Hladík v brance Vendolí vyráží na roh. Hosté zahravají trestný kop za ruku, střela lízne zeď, ale David si s tím nadvakrát poradí. Do šance se dostává Fuchs, ale míč mu sklouzne z kopačky vedle. Po dlouhém výkopu Hladíka má David problémy kdýž ho míč málem přeskočí, ale dorážku Friedla vyrazí na roh. Těsně před koncem poločasu zahrávájí hosté trestný kop z 18 metrů za šlapák Ládi Severy a Fuchs nedává Davidovi šanci když prudkou střelou pod břevno vyrovnává na 1:1.
Ve druhém poločase David napravuje Mírovo zaváhání včasným vyběhnutím. Míra se vysunul do zálohy a jeho místo zaujal Láďa Severa. Po Mírově centru do vápna se ocitá v obrovské šanci Péťa Čapek, ale bohužel trefuje jen nohu brankaře. V další šanci se ocitá Kuba, jeho střela končí nad brankou a Péťova hlavička po pěkném centru Ládi končí také nad. Až Láďa protrhává naši smůlu a po centru Míry hlavičkou trefuje šibenici 2:1. Další akce Kuby a Péťi končí výborným zákrokem brankaře hostí. Po rohu a jeho výkopu se dostává k míči opět Péťa a umístěnou střelou k tyči nedává Hladíkovi šanci 3:1. Bohužel chvíli na to opět Fuchs také střelou k tyči upravuje na konečných 3:2.

TJ Sokol Čistá: Tomášek David - Tomášek Miroslav, Kučera Michal (46. Doležal Roman), Němec Vít, Kučera Vít, Kostlán Jakub, Čapek Petr, Severa Ladislav, Severa Martin, Čapek Lukáš (80. Pohanka Michal), Klusoň Vladimír (80. Vích Vladimír).
Vendolí: Hladík Michal - Blažek, Hladík Miroslav, Švancara, Hejtmánek (46. Bednář), Laszlop, Čejka, Tichý, Hladík Tomáš, Fuchs, Friedl, (Vomáčka, Kuchař, Harašta).
Fakta: Branky - Severa Martin, Severa Ladislav, Čapek Petr. - Fuchs 2x. Rozhodčí: Brandejs, Dvořák Petr (Svitavy), Vích (Litomyšl). ŽK: 3:0. Diváci: 30.

Ostatní výsledky: Jaroměřice - Sokol Kunčina  1:0 (1:0), Sokol Boršov - SK Rohozná u Poličky  4:1, Sokol Chornice - Sokol Pomezí  2:1 (1:0), Sokol Třebařov - Radiměř  1:3, Sokol Městečko Trnávka - Staré Město 1:4.

9. Kunčina 23 9 5 9 36: 35 32 ( -1)
10. M. Trnávka 23 8 2 13 55: 65 26 (-10)
11. Chornice 23 6 3 14 47: 77 21 (-15)
12. Boršov 23 4 4 15 35: 58 16 (-20)
13. Staré Město 23 2 4 17 27: 85 10 (-23)
Třebářov - TJ Sokol Čistá 1:3 (1:1)
Fakta: Branky: Kytlica - Kostlán Jakub 3x. Rozhodčí: Brychta (Kunčina), Popelka. ŽK: 1:0.

Už ve druhé minutě dal Kuba první branku a z dalších možností se do poločasu žádná neujala, naopak domácí vyrovnali. Ve druhém poločase opět Kuba strhl vedení na naši stranu a před koncem z penalty pojistil vítězství.

Ostatní výsledky: Staré Město - Sokol Boršov 2:2, Sokol Vendolí - Sokol Městečko Trnávka 5:2, SK Rohozná u Poličky - Jaroměřice  1:7, Radiměř - Sokol Pomezí 3:2, Sokol Metra Linhartice - Sokol Chornice 3:1.

9. Kunčina 22 9 5 8 36: 34 32 ( -1)
10. M. Trnávka 22 8 2 12 54: 61 26 ( -7)
11. Chornice 22 5 3 14 45: 76 18 (-15)
12. Boršov 22 3 4 15 31: 57 13 (-20)
13. Staré Město 22 1 4 17 23: 84 7 (-26)
TJ Sokol Čistá - TJ Radiměř 1:0 (0:0)

TJ Sokol Čistá: Tomášek David - Tomášek Miroslav, Broulík Radek, Němec Vít, Kučera Vít, Machů Matouš (46. Severa Ladislav), Severa Martin, Padělek Martin, Kostlán Jakub, Čapek Petr, Machů Šimon.
TJ Radiměř: Lanc - Hozák (70. Prchal), Trnečka L., Švonc, Janků, Palla, Pospíšil, Kudláček, Novák (80. Kollár), Trnečka J., Olšer.
Fakta: Branka: Čapek Petr (PK). Rozhodčí: Dvořák, Popelka (Litomyšl), Dlábek (Radiměř). ŽK: 0. Diváci: 20.

Ostatní výsledky: Pomezí - Linhartice 3:3 (2:1), Jaroměřice - Staré Město 5:2 (4:2),

Další kola:
24. kolo: Radiměř - Pomezí, Linhartice - Chornice, Kunčina - volno, Rohozná - Jaroměřice, Staré Město - Boršov, Vendolí - M. Trnávka, Třebařov - Čistá.
25. kolo: Třebařov - Radiměř, Čistá - Vendolí, M. Trnávka - Staré Město, Boršov - Rohozná, Jaroměřice - Kunčina, Linhartice - volno, Chornice - Pomezí.
26. kolo: Radiměř - Chornice, Pomezí - volno, Linhartice - Jaroměřice, Kunčina - Boršov, Rohozná - M. Trnávka, Staré Město - Čistá, Vendolí - Třebařov.

TJ Sokol Čistá - Sokol Městečko Trnávka 3:2 (2:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už na začátku Míra Tomášek hlavičkuje po rohu vedle a chvíli na to Martin Padělek trefuje z první břevno. Na druhé straně se do šance dostal Kubálek, ale naštěstí střílí nad. Po něm střílí nad i Grulich a Polášek po hezké akci střílí vedle. Jeho další šanci David chytá a z protiútoku Míra Tomášek hlavičkou přeloboval vyběhnuvšího brankaře Laštůvku 1:0. Kubův trestný kop končí vysoko nad. Poláškovu střelu z 18 metrů David chytá. Po další rychlé akci po křídle končí Mírova střela na tyči. Ve 35. minutě po naši chybě na půlce se dostal do úniku Grulich a nedal Davidovi šanci 1:1. Po našem rohu vyhlavičkoval Mírovu střelu obrance z branky a dorážka končí nad. Další Mírova střela končí na tyči, ale odražený míč se dostal k Lukášovi Čapkovi a ten nás střelou k tyči dostává do vedení 2:1.  Před koncem poločasu jěště po další Mírově akci Martin Padělek vysoko překopává branku hostí.
Druhý poločas začíná šancí hostí, když střela Továrka z trestného kopu jde těsně nad naší branku. My jsme zahrozili znovu Martinem ale opět nad. Po jeho přihrávce se dostal k zakončení Kuba a jeho střela po zemi podél brankaře končí po odrazu od tyče v brance 3:1. Další Kubova střela po naši pěkné akci končí na břevně. Po nepřesné malé domů Viti Němce střílí Stenzl, ale David jeho střelu vyráží a dorážka končí vedle. Láďa Severa, který hrál dnes stopera, nejprve po rohu Míry střílí vysoko nad a pak po autu Martina vedle. V 77. minutě dochází ke zranění Vládi Štorka při souboji uprostřed hřiště. Kubálek zachraňuje před Vláďou Klusoněm v poslední chvíli. Po našem faulu v 81. minutě Kubálek hezkou střelou pod břevno, kterou asi Láďa Severa malinko lízl, snižuje na 3:2. Na konci zápasu střelu Martina Padělka, Laštůvka vyráží na roh a centr Tomáše Stibůrka na Vlaďu Klusoně sráží obránce na roh.

TJ Sokol Čistá: Tomášek David - Severa Ladislav, Pohanka Michal (50. Klusoň Vladimír), Kučera Michal, Němec Vít, Košín Petr, Padělek Martin, Tomášek Miroslav, Kostlán Jakub (60. Stibůrek Tomáš), Čapek Lukáš, Štork Vladimír (78.Kučera Vít).
Sokol Městečko Trnávka: Laštůvka - Foret, Továrek, Kubálek, Toman, Pupík, Drapl, Klíč, Modrlák (40. Stenzl), Polášek, Grulich.
Fakta: Branky - Miroslav Tomášek, Lukáš Čapek, Jakub Kostlán. - Grulich, Kubálek. Rozhodčí: Báča (Rohozná), Popelka (Litomyšl), . ŽK: 1:1. Diváci: 30.

Ostatní výsledky: Radiměř - Sokol Metra Linhartice  0:2, Sokol Vendolí - Jaroměřice  4:2 (2:2), SK Rohozná u Poličky - Sokol Chornice  5:2, Sokol Kunčina - Sokol Pomezí  2:0, Sokol Třebařov - Sokol Boršov.

Boršov - TJ Sokol Čistá 3:4 (1:1)

Branky: Pokorný, Čonka, Štěpán – Čapek, Štork, Mach, Severa. Rozhodčí: Bartůněk (Květná). ŽK: 3:1. Diváci: 20.

Po vyrovnaném poločase jsme v závěru otočili z 3:2 na 4:3.

20. kolo 9.5. 2009 - obrázek

TJ Sokol Čistá - TJ Jaroměřice 3:3 (2:2)

TJ Sokol Čistá: Adam Hradil (46. Vladimír Klusoň), Vítek Kučera, Miroslav Tomášek, Vítek Němec, Petr Košín, Marek Stříteský, Ladislav Severa, Jakub Kostlán, Martin Padělek, Vladimír Štork (Lukáš Pulkrábek), Lukáš Čapek, (Michal Pohanka).
TJ Jaroměřice: Robin Hádr  - Ondřej Jakab, Michal Parolek, Jan Gecl (Kryštof Martin), Lukáš Dostál, Lukáš Mackerle, Jiří Antošovský, Zdeněk Dvořáček, Luděk Knoll, Jiří Hrbata, Ondřej Procházka (Sodomka Petr).

Fakta: Branky - Jakub Kostlán, Martin Padělek, Miroslav Tomášek., - Jiří Antošovský, Ondřej Jakab, Petr Sodomka. Rozhodčí - Elčkner, Heger, Popelka. Diváci 30. ŽK:

Do zápasu jsme vstoupili něšťastně, když už z  prvního útoku, Antošovský tvrdou střelou k tyči, po dlouhém autu Gecla, poslal hosty do vedení 0:1. V 11. minutě po chybě hostů jsme se dostali do rychlého brejku a Jakub po přihrávce Martina Padělka nedal Hádrovi šanci 1:1. V 15. minutě opět hosté vystrašili Adama v brance střelou z 25 metrů kterou vytáhl nad břevno. Ve 20 minutě se hosté zásluhou Jakaba dostali do vedení, když si s jeho střelou skoro z půlky nedokázal Adam poradit. Poté jsme se dostali do tlaku a kolem 30. minuty naše šance vychytal brankař hostí. Ve 35. minutě jsme střelou z 22 metrů zásluhou Martina Padělka vyrovnali na 2:2 a naše další šance buďto chytil hádr v brance hostů, nebo když už jsme ho překonali tak dokázali hosté odkopnout míč v poslední chvíli z brankové čáry. Ve druhém poločase nejdříve zahrozili hosté, ale v 60. minutě jsme se po rohu dokázali Mírou Tomáškem dostat do vedení 3:2 když prostřelil vše co mu stálo v cestě. Zdálo se že už udržíme výsledek do konce utkání, zvlášť když nás dvakrát podržel Klusoň v brance, který o poločase výstřídal Adama v brance. Bohužel chvilku před koncem jsme nedokázali uhlídat při rohu Sodomku, který přesnou hlavičkou k tyči, vyrovnal na konečných 3:3. Můžeme litovat našich neproměněných šancí a zbytečné chyby při druhém gólu. Dále stojí za zváženou zda je správné aby nastoupil hráč který nastoupí do základu, když jěště na jaře neodehrál ani minutu a na tréninky moc nechodí a ostatní náhradníci se kolikrát nedostanou na hřiště ani na minutu?

TJ Sokol Čistá má volný los.
TJ Sokol Čistá - Chornice 6:5 (2:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil  (65. Tomášek D.), -  Tomášek M., Pohanka, Němec, Stříteský, Kostlán, Čapek P., Severa L., Čapek L., Štork (75. Machů M.), Padělek.
Chornice: Navrátil - Majer, Vachutka, Vykydal, Koutný, Pilař, Krč J., Zatloukal, Petružálek, Polách, Krč P.,  (Slabý).
Fakta – branky: Čapek P. 2x, Stříteský 2x, Padělek, Tomášek M., - Krč P. 2x, Polách, Petružálek, Krč J.. Rozhodčí: Grulich, Hrouzek, Popelka. ŽK: 2:1. Diváci: 30.

V utkání plném zvratů, krásných gólů i hrubých chyb na obou stranách, jsme začali lépe ale hned z první akce soupeře jsme inkasovali, když Adama přeloboval Polách. Do poločasu jsme dokázali otočit na 2:1, brankami Stříteského. První dal po akci Kuby a jeho střele do břevna, kterou dorážel do prázdné branky a druhou po chybě brankaře a stopera. Zdálo se, že ve druhém poločase přidáme nějaký gól a v klidu dohrajeme utkání, ale opak byl pravdou, po dvou rychlých únicích hned na začátku druhého poločasu to bylo rázem 2:3. Po dalších chybách (rozestoupená zeď při trestňáku hostí a chyba Adama), jsme v 75. minutě prohrávali 3:5. Kluci se ale nevzdali a do konce zápasu obrátili stav na 6:5, když poslední branku vstřelil Míra Tomášek, po dlouhém autu Ládi Severy, těsně před koncem utkání.  Absence Košína a Broulíka v obraně se projevila víc než jsme si představovali, ale to neomlouvá naše hráče za hrubé chyby v obraně. Na druhé straně za bojovnost a vůli po vítězství zaslouží
pochvalu.

Ostatní výsledky: Radiměř - SK Rohozná u Poličky  2:1 (1:0), Sokol Vendolí - Sokol Metra Linhartice 4:3, Sokol Boršov - Jaroměřice 0:6, Staré Město - Sokol Kunčina 0:3, Sokol Třebařov - Sokol Pomezí  0:1 (0:1)

Pomezí - TJ Sokol Čistá 4:1 (2:0)

Sokol Pmezí: Švanda, Pamánek,Šedý,Uhlíř,Nitsch, Ševčík,Svoboda,Vápeník (70. Poliačik),Pořízka (84. Vičar), Boháček (88. Šimon),Šejnoha (78. Bednář)
TJ Sokol Čistá: Hradil  (65. Tomášek D.), Tomášek M., Košín, Němec, Broulík, Kostlán, Čapek P., Severa L., Čapek L., ( 65. Štork), Padělek, Klusoň (65. Vích)
Branky: Boháček 3x, Svoboda, - Čapek Petr.
Prvních 20 minut jsme byli lepší a vytvořili jsme si 3 šance, které jsme bohužel neproměnili a tak platilo "Nedáš, dostaneš". Ve 30. minutě překonal Adama, Boháček střelou do prázdné bránky. 1:0. Chvíli na to domácí trefili břevno. Hra byla stále celkem vyrovnána ale góly davali domácí. Ve 37. minutě Svoboda z 25 metrů pěknou střelou překonal Adama podruhé 2:0. V 62. minutě zvýšil Boháček už na 3:0.  V 73.minutě jsme snížili na 3:1 angličanem Petra Čapka. Bohužel vzápětí opět Boháček střelou k pravé tyči završil svůj hattrick 4:1.

Ostatní výsledky: Jaroměřice - Radiměř  1:3 (0:1), Sokol Chornice - Sokol Městečko Trnávka  2:1, SK Rohozná u Poličky - Staré Město 5:2,