Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

20. kolo 9.5. 2009 - obrázek

TJ Sokol Čistá - TJ Jaroměřice 3:3 (2:2)

TJ Sokol Čistá: Adam Hradil (46. Vladimír Klusoň), Vítek Kučera, Miroslav Tomášek, Vítek Němec, Petr Košín, Marek Stříteský, Ladislav Severa, Jakub Kostlán, Martin Padělek, Vladimír Štork (Lukáš Pulkrábek), Lukáš Čapek, (Michal Pohanka).
TJ Jaroměřice: Robin Hádr  - Ondřej Jakab, Michal Parolek, Jan Gecl (Kryštof Martin), Lukáš Dostál, Lukáš Mackerle, Jiří Antošovský, Zdeněk Dvořáček, Luděk Knoll, Jiří Hrbata, Ondřej Procházka (Sodomka Petr).

Fakta: Branky - Jakub Kostlán, Martin Padělek, Miroslav Tomášek., - Jiří Antošovský, Ondřej Jakab, Petr Sodomka. Rozhodčí - Elčkner, Heger, Popelka. Diváci 30. ŽK:

Do zápasu jsme vstoupili něšťastně, když už z  prvního útoku, Antošovský tvrdou střelou k tyči, po dlouhém autu Gecla, poslal hosty do vedení 0:1. V 11. minutě po chybě hostů jsme se dostali do rychlého brejku a Jakub po přihrávce Martina Padělka nedal Hádrovi šanci 1:1. V 15. minutě opět hosté vystrašili Adama v brance střelou z 25 metrů kterou vytáhl nad břevno. Ve 20 minutě se hosté zásluhou Jakaba dostali do vedení, když si s jeho střelou skoro z půlky nedokázal Adam poradit. Poté jsme se dostali do tlaku a kolem 30. minuty naše šance vychytal brankař hostí. Ve 35. minutě jsme střelou z 22 metrů zásluhou Martina Padělka vyrovnali na 2:2 a naše další šance buďto chytil hádr v brance hostů, nebo když už jsme ho překonali tak dokázali hosté odkopnout míč v poslední chvíli z brankové čáry. Ve druhém poločase nejdříve zahrozili hosté, ale v 60. minutě jsme se po rohu dokázali Mírou Tomáškem dostat do vedení 3:2 když prostřelil vše co mu stálo v cestě. Zdálo se že už udržíme výsledek do konce utkání, zvlášť když nás dvakrát podržel Klusoň v brance, který o poločase výstřídal Adama v brance. Bohužel chvilku před koncem jsme nedokázali uhlídat při rohu Sodomku, který přesnou hlavičkou k tyči, vyrovnal na konečných 3:3. Můžeme litovat našich neproměněných šancí a zbytečné chyby při druhém gólu. Dále stojí za zváženou zda je správné aby nastoupil hráč který nastoupí do základu, když jěště na jaře neodehrál ani minutu a na tréninky moc nechodí a ostatní náhradníci se kolikrát nedostanou na hřiště ani na minutu?