Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

22. kolo 23.5. 2009

TJ Sokol Čistá - Sokol Městečko Trnávka 3:2 (2:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už na začátku Míra Tomášek hlavičkuje po rohu vedle a chvíli na to Martin Padělek trefuje z první břevno. Na druhé straně se do šance dostal Kubálek, ale naštěstí střílí nad. Po něm střílí nad i Grulich a Polášek po hezké akci střílí vedle. Jeho další šanci David chytá a z protiútoku Míra Tomášek hlavičkou přeloboval vyběhnuvšího brankaře Laštůvku 1:0. Kubův trestný kop končí vysoko nad. Poláškovu střelu z 18 metrů David chytá. Po další rychlé akci po křídle končí Mírova střela na tyči. Ve 35. minutě po naši chybě na půlce se dostal do úniku Grulich a nedal Davidovi šanci 1:1. Po našem rohu vyhlavičkoval Mírovu střelu obrance z branky a dorážka končí nad. Další Mírova střela končí na tyči, ale odražený míč se dostal k Lukášovi Čapkovi a ten nás střelou k tyči dostává do vedení 2:1.  Před koncem poločasu jěště po další Mírově akci Martin Padělek vysoko překopává branku hostí.
Druhý poločas začíná šancí hostí, když střela Továrka z trestného kopu jde těsně nad naší branku. My jsme zahrozili znovu Martinem ale opět nad. Po jeho přihrávce se dostal k zakončení Kuba a jeho střela po zemi podél brankaře končí po odrazu od tyče v brance 3:1. Další Kubova střela po naši pěkné akci končí na břevně. Po nepřesné malé domů Viti Němce střílí Stenzl, ale David jeho střelu vyráží a dorážka končí vedle. Láďa Severa, který hrál dnes stopera, nejprve po rohu Míry střílí vysoko nad a pak po autu Martina vedle. V 77. minutě dochází ke zranění Vládi Štorka při souboji uprostřed hřiště. Kubálek zachraňuje před Vláďou Klusoněm v poslední chvíli. Po našem faulu v 81. minutě Kubálek hezkou střelou pod břevno, kterou asi Láďa Severa malinko lízl, snižuje na 3:2. Na konci zápasu střelu Martina Padělka, Laštůvka vyráží na roh a centr Tomáše Stibůrka na Vlaďu Klusoně sráží obránce na roh.

TJ Sokol Čistá: Tomášek David - Severa Ladislav, Pohanka Michal (50. Klusoň Vladimír), Kučera Michal, Němec Vít, Košín Petr, Padělek Martin, Tomášek Miroslav, Kostlán Jakub (60. Stibůrek Tomáš), Čapek Lukáš, Štork Vladimír (78.Kučera Vít).
Sokol Městečko Trnávka: Laštůvka - Foret, Továrek, Kubálek, Toman, Pupík, Drapl, Klíč, Modrlák (40. Stenzl), Polášek, Grulich.
Fakta: Branky - Miroslav Tomášek, Lukáš Čapek, Jakub Kostlán. - Grulich, Kubálek. Rozhodčí: Báča (Rohozná), Popelka (Litomyšl), . ŽK: 1:1. Diváci: 30.

Ostatní výsledky: Radiměř - Sokol Metra Linhartice  0:2, Sokol Vendolí - Jaroměřice  4:2 (2:2), SK Rohozná u Poličky - Sokol Chornice  5:2, Sokol Kunčina - Sokol Pomezí  2:0, Sokol Třebařov - Sokol Boršov.