Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

25. kolo 13.6. 2009 TJ Sokol Čistá - Vendolí

TJ Sokol Čistá - Vendolí 3:2 (1:1)

Utkání začali lépe hosté, kteří hrají celý poločas po větru, ale na naši branku nedokázali vystřelit, jejich akce končili na šestnáctce, nebo vedle. My jsme se dostali k zakončení Kubou, jeho křížná střela končí vedle. Po autu Ladi Severy se dostal do šance Lukáš Čapek. V těchto chvílích jsme lepší a po závaru před brankou hostů se dostane k míčí Martin Severa a prostřelí vše co mu stojí v cestě 1:0. Dlouhý aut Ládi Severy na Petra Čapka, který se uvolní a jeho pěknou střelu Hladík v brance Vendolí vyráží na roh. Hosté zahravají trestný kop za ruku, střela lízne zeď, ale David si s tím nadvakrát poradí. Do šance se dostává Fuchs, ale míč mu sklouzne z kopačky vedle. Po dlouhém výkopu Hladíka má David problémy kdýž ho míč málem přeskočí, ale dorážku Friedla vyrazí na roh. Těsně před koncem poločasu zahrávájí hosté trestný kop z 18 metrů za šlapák Ládi Severy a Fuchs nedává Davidovi šanci když prudkou střelou pod břevno vyrovnává na 1:1.
Ve druhém poločase David napravuje Mírovo zaváhání včasným vyběhnutím. Míra se vysunul do zálohy a jeho místo zaujal Láďa Severa. Po Mírově centru do vápna se ocitá v obrovské šanci Péťa Čapek, ale bohužel trefuje jen nohu brankaře. V další šanci se ocitá Kuba, jeho střela končí nad brankou a Péťova hlavička po pěkném centru Ládi končí také nad. Až Láďa protrhává naši smůlu a po centru Míry hlavičkou trefuje šibenici 2:1. Další akce Kuby a Péťi končí výborným zákrokem brankaře hostí. Po rohu a jeho výkopu se dostává k míči opět Péťa a umístěnou střelou k tyči nedává Hladíkovi šanci 3:1. Bohužel chvíli na to opět Fuchs také střelou k tyči upravuje na konečných 3:2.

TJ Sokol Čistá: Tomášek David - Tomášek Miroslav, Kučera Michal (46. Doležal Roman), Němec Vít, Kučera Vít, Kostlán Jakub, Čapek Petr, Severa Ladislav, Severa Martin, Čapek Lukáš (80. Pohanka Michal), Klusoň Vladimír (80. Vích Vladimír).
Vendolí: Hladík Michal - Blažek, Hladík Miroslav, Švancara, Hejtmánek (46. Bednář), Laszlop, Čejka, Tichý, Hladík Tomáš, Fuchs, Friedl, (Vomáčka, Kuchař, Harašta).
Fakta: Branky - Severa Martin, Severa Ladislav, Čapek Petr. - Fuchs 2x. Rozhodčí: Brandejs, Dvořák Petr (Svitavy), Vích (Litomyšl). ŽK: 3:0. Diváci: 30.

Ostatní výsledky: Jaroměřice - Sokol Kunčina  1:0 (1:0), Sokol Boršov - SK Rohozná u Poličky  4:1, Sokol Chornice - Sokol Pomezí  2:1 (1:0), Sokol Třebařov - Radiměř  1:3, Sokol Městečko Trnávka - Staré Město 1:4.