Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz
Hradec nad Svitavou - Sokol Čistá 5:0 (2:0)

Sokol Čistá: Kmošek T. - Sedláček, Sedliský, Košín, Kmošek R., Severa M., Severa L., Šedivý, Čapek L., Frank.

Sokol Čistá - Třebářov 1:6

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa M., Kučera, Sedliský (70. Pohanka), Stibůrek T., Štork, Severa L., Šedivý, Frank, Kmošek R. (50. Dvořák), Doležal. (Sedláček,

Fakta: Branky - Severa L. - . Rozhodčí: Sheib (Polička), Dvořáček (Bystré), Stibůrek (Čistá). ČK: 1:1. ŽK. 4:2. Diváci: 15.

Staré Město - Sokol Čistá 1:1 (1:1)

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa M., Sedliský, Stibůrek T., Štork, Šedivý, Severa L., Čapek L., Frank, Kmošek T., Kmošek R.,

Fakta: Branky - - Kmošek R.. Rozhodčí: Jakubec (M. Třebová). ŽK: 2:2. Diváci: 20.

Sebranice - Sokol Čistá 4:0

Sokol Čistá – Sokol Kunčina 4:1 (1:1).

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa L., Košín, Štork (70. Frank), Stibůrek T., Kmošek R. (56. Severa L.), Kučera M., Šedivý, Kmošek T., Doležal.
Sokol Pomezí: Kubina - Šejnoha, Nedoma, Polák, Spálenský, Krepl, Kalina, Grubr, Pagáč, Radimecký, Samek (Fafílek, Richter, Linhart).
Fakta: Branky: Kučera 2, M. Severa, Doležal – Pagáč. Rozhodčí: Stibůrek R., Stříteský J. (Čistá). ŽK: 4:2. ČK: 1:0. Diváci: 30.

Hosté přijeli oslabeni o 4 hráče základní sestavy, ale už ve druhé minutě po trestném kopu Davidovi vypadl míč a Radimecký z vyložené pozice přestřelil naši branku. V 11. minutě nechal Berda na chvíli volného Pagáče a ten střelou po zemi k tyči nedal Davidovi šanci. Naše trestné kopy Čapka a Severy Kubinu neohrozily a po jeho rychlém výkopu střílí Nedoma nad. Ve 30 minutě se prosadí Kari, první střelu stačí Kubina vyrazit, ale druhou umisťuje k tyči a srovnává na - 1:1. Hosté hrozí zejména po pravé straně Nedomou, jeho trestný kop David na dvakrát likviduje a po rozehraném rohu na Pagáče mu pomůže břevno a poté chytá jěště jednu jeho střelu.
Ve druhém poločase vystřelí radimecký těsně vedle a na druhé straně i střela Kariho končí vedle. Po našem rohu se k míči dostane Kuča na hranicí velkého vápna a jeho tečovaná střela do protipohybu brankaře končí v brance - 2:1. V 59. minmutě po rozehraném trestném kopu vyráží David tvrdou střelu Radimeckého.  V 73. minutě se ve vápně pěkně uvolnil Kůča a z otočky zvyšuje na - 3:1. V 77. minutě David vyráží další jedovku z kopačky Nedomy, kterého necháme volného na pravé straně. V 82. minutě upraví na konečných - 4:1 M. Severa bombou z trestného kopu.

Ostatní výsledky: Pomezí – Sebranice 0:1 (0:1). Branka: V. Kučera. Radiměř – Cerekvice nad Loučnou 1:1 (0:0). Branky: J. Trnečka – Dammer., Linhartice – Třebařov 4:3 (3:2). Branky: Bednář 2, Beyer, Horák – Mottl 2, Werner. ČK: 0:1.

Pořadí: 1. Pomezí (40 bodů), 2. Radiměř (32), 3. Kunčina (31), 4. Linhartice (27), 5. Chornice (22), 6. Sebranice (22), 7. Cerekvice nad Loučnou (21), 8. Čistá (21), 9. Třebařov (17), 10. Hradec nad Svitavou (12), 11. Staré Město (11).

Sokol Čistá – Sokol Pomezí 1:4 (1:1).

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa L., Košín, Štork, Stibůrek T., Kmošek R., Frank, Kučera M., Šedivý, Kmošek T., Doležal, (Machů).
Sokol Pomezí: Švanda - Vápeník, Pamánek, Nitsch, Coufal, Švejnoha, Nespěšný, Uhlíř, Boháček, Poliačik, Pořízka (Groulík, Janda).
Fakta. Branky: Doležal – Šejnoha, Poliačik, Boháček, Vápeník. Rozhodčí: Báča (Rohozná). ŽK1:1. Diváci: 30.

Do utkání jsme nevstoupili dobře, jěště než jsme se rozkoukali tak po centru z levé strany zustal na zadní tyči volný Šejnoha a pupkem srazil míč do branky - 0:1. Rychle se oklepeme a hlavně Doležal dělá hostující obraně problémy. V 7. minutě střílí jen do Švandy a po autu Sevyho hlavičkuje Vojta do náruče brankaře hostí. V 17. minutě po nahrávce Vojty  vyrovnává střelou k tyči z hranice vápna Kari na - 1:1. Po naší chybě se předvede David když vyrazí tvrdou střelu  ze 16 metrů. Po rohu Doležala se ke střele dostane Stibůrek, ale míří jen do náruče Švandy. Před koncem poločasu dostáváme branku po střele z dálky se míč odrazí od tyče a dobíhající Poliačik dostává hosty lacino do vedení - 1:2. V závěru může srovnat Vojta ale jeho střela z malého vápna končí nad.
Druhý poločas začínáme snahou o vyrovnání, ale i když dostaneme míč po hlavičce Doležala za brankovou čáru kde ho brankař hostí chytne půl metru za čarou, pomezní (z Pomezí) i  hlavní Báča nechávají pokračovat ve hře. V dalším průběhu jsou hosté lepší a po rohu přidají hlavičkou Boháčka a střelou Vápeníka další dvě branky a tak utkání končí - 1:4.

Ostatní výsledky: Hradec nad Svitavou – Radiměř 0:1 (0:0). Branka: Janků., Staré Město – Linhartice 1:4 (1:4). Branky: Krejzek – Bednář, Havlík, Moravec, Melnar. ČK: 2:0. Sebranice – Chornice 5:1 (2:0). Branky: Boštík 2, V. Kučera, T. Kučera, Klusoň – Štefl. Kunčina – Cerekvice nad Loučnou 6:1 (1:0). Branky: Radimecký 2, Pagáč, Nedoma, Spálenský, Hutira – Jelínek. ČK: 0:2.

Pořadí: 1. Pomezí (37 bodů), 2. Kunčina (31), 3. Radiměř (31), 4. Linhartice (24), 5. Chornice (22), 6. Cerekvice nad Loučnou (20), 7. Sebranice (19), 8. Čistá (18), 9. Třebařov (17), 10. Hradec nad Svitavou (12), 11. Staré Město (11).

Sokol Chornice – Sokol Čistá 4:2 (2:1).

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa L., Košín, Štork, Čapek L., Kmošek R., Frank, Kučera M., Šedivý, Kmošek T. (46. Sedliský), Doležal, (Charamza).
Fakta: Branky: Štefl 2, Košík 2 – Doležal, Šedivý. Rozhodčí: Knap (Opatov). Diváci: 30. ŽK: 3:4.

Ve 3. minutě po rohu Čapka se prosadil Roman Doležal a hlavičkou nás poslal do vedení -0:1. Vedení jsme dlouho neudrželi domácí srovnali také po rohu ve 13. minutě - 1:1. V 16. minutě se neprosadil Doležal a na druhé straně domácí spalili dvě jasné příležitosti. Ve 20. minutě se do brejku dostal opět Roman, ale střílí vedle. Domácí se po naší chybě dostávají do vedení střelou ze 16 metrů - 1:2. Po další chybě nás zachraní včasným zákrokem David. Po trestném kopu Lukáše a přistrčení T. Kmoška střílí Vojta jen vedle. Po další šanci domácích zahazuje Vojta i naši možnost slabou střelou do brankaře domácích.
Do druhého poločasu vstoupíme aktivně a ve 47. minutě se uvolní Šedivý přes 2 obránce a skoro od brankové čary střelou pod břevno nedá domácímu brankaři šanci - 2:2. Bohužel v 55. minutě po rychlém brejku domácích a po zbytečném faulu kopou domácí penaltu, kterou s přehledem proměňují - 3:2. V 60. minutě střílí po nahrávce Vojty Šedivý těsně vedle a pak přicházejí velké šance domácích, kteří hrozí z rychlých brejků, naštěstí nás zachrání břevno a tyčka. Trestný kop Čapka končí nad a v 87. minutě se domácí po rychlém brejku prosadí střelou k tyči - 4:2. V závěru nastřelí z trestného kopu Čapek břevno.

Ostatní výsledky: Pomezí – Kunčina 6:0 (2:0). Branky: Boháček 2, Sauer 2, Pořízka, Uhlíř. Cerekvice nad Loučnou – Hradec nad Svitavou 4:1 (2:1). Branky: Cibulka 2, Jandera, Jelínek – Lopaur. Radiměř – Třebařov 2:1. Branky: L. Trnečka, Janků – Studnař.

Pořadí: 1. Pomezí (34 bodů), 2. Kunčina (28), 3. Radiměř (28), 4. Chornice (22), 5. Linhartice (21), 6. Cerekvice nad Loučnou (20), 7. Čistá (18), 8. Třebařov (17), 9. Sebranice (16), 10. Hradec nad Svitavou (12), 11. Staré Město (11).

Metra Linhartice – Sokol Čistá 4:1 (0:1).

Sokol Čistá: Tomášek D. - Severa M., Košín, Štork, Čapek L., Kmošek R., Severa L, Pohanka, Šedivý, Kmošek T., Doležal.

Fakta: Branky: Andrlík, Rek, Langer, Moravec – Doležal. Rozhodčí: Schuch.

Ostatní výsledky: Kunčina – Chornice 6:0 (2:0). Branky: Zeman 2, Nedoma 2, Pagáč, T. Brychta. Hradec nad Svitavou – Třebařov 2:2 (1:1). Branky: Šilhart, Lopaur – Šrámek, Eliáš. Cerekvice nad Loučnou – Staré Město nehráno (hosté nepřijeli, kontumačně 3:0).

Pořadí: 1. Pomezí (34), 2. Kunčina (25), 3. Radiměř (22), 4. Linhartice (21), 5. Čistá (18), 6. Chornice (16), 7. Třebařov (14), 8. Cerekvice nad Loučnou (14), 9. Sebranice (13), 10. Hradec nad Svitavou (12), 11. Staré Město (11).

TJ Radiměř - Sokol Čistá 2:1 (1:0)

Sokol Čistá: Tmášek D. - Severa M., Košín, Dvořák, Štork, Šedivý, Severa L., Doležal, Čapek L., Kmošek R. (65. Frank), Kučera (80. Frodl).
Fakta: Branky - J. Trnečka, Janků - Šedivý. Rozhodčí: Nepraš (Vendolí). ŽK: 2:4.

Ostatní výsledky: OP DOROST – 15. KOLO: Cerekvice nad Loučnou – Sebranice 2:2 (1:1). Branky: Jelínek, Kusý – Kučera, Boštík. Linhartice – Chornice 5:0 (0:0). Branky: Bednář 3, Melnar, Langer.  Třebařov – Staré Město 3:1 (0:1). Branky: Thiel 3 – Krejzek.

Sokol Čistá – Slavoj Cerekvice nad Loučnou 2:1 (2:1).

Sokol Čistá: Tomášek D. - Čapek L., Košín, Štork, Šedivý, Dvořák, Severa L., Doležal, Pohanka (60. Kmošek T.), Kmošek R. (82. Frodl), Kučera.
Slavoj Cerekvice: Pytlík - Šípek, Kusý, Jandera, Jílek, Lněnička, Čáp, Cibulka, Drač, Jelínek, Dammer, (Šlapetka, Mikulecký, Mach).

Fakta: Branky: Štork, Doležal – Jelínek. Rozhodčí: Štěrba (Svitavy), Severa M. (Čistá). ŽK: 0:1. Diváci: 20.

Čtyřmi zápasy začala jarní část okresního přeboru dorostu v kopané. Náš tým nastoupil proti Cerekvici, které měl oplácet porážku z podzimu 3:0. Už ve 2. minutě po trestném kopu Severy zvonilo břevno za Pytlikovými zády a po rychlé kombinaci Šedivý - Severa - Pohanka se míč dostal k Doležalovi, který tvrdou střelou ze 14 metrů nedal hostujícímu brankaři šanci - 1:0. V 10. minutě se do míče opřel z 28 metrů Štork a po krásné střele vedeme 2:0. V další šanci se ocitl Roman Kmošek po centru Doležala, ale trefil jen brankaře a Kučera chvíli na to střílí jen do tyče. Ve 33. minutě po naší chybě následuje rychlý protiútok, který zastavuje  faulem ve vápně Lukáš a nařízenou penaltu Jelínek proměňuje - 2:1. V závěru poločasu se ve vyložené šanci ocitne Severa, ale nemíří přesně.
Druhý poločas zahajují hosté tlakem, ale do vyložené šance je nepouštíme. Tak to zkusí z dálky Jandera a jeho střela končí na břevně naší branky. Po autu a Kučerově přehlavičkování obránce propadne míč ke zcela volnému Čapkovi, který ve stoprocentní šanci trefí jen brankaře. Na druhé straně zahrozí hosté Čápem, který z malého vápna přestřelí branku. Po zranění Tomáše Kmoška dohráváme v deseti a vytváříme si několik velmi dobrých příležitostí (Severa, Kučera, Kmošek), které ale nedokážeme proměnit.

Ostatní výsledky:
Pomezí – Radiměř 4:0 (1:0).
Branky: Boháček 2, Nespěšný, Pořízka.
Sebranice – Hradec nad Svitavou 1:0 (1:0).
Branka: P. Kučera.
Kunčina – Staré Město 1:0 (0:0).
Branka: Spálenský. ČK: 0:2. Markus Petr, Chlup Jiří.

Pořadí: 1. Pomezí (31), 2. Kunčina (22), 3. Radiměř (19), 4. Čistá (18), 5. Chornice (16), 6. Linhartice (15), 7. Cerekvice (13), 8. Staré Město (11), 9. Sebranice (9), 10. Hradec nad Svitavou (8), 11.Třebařov (7).