Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

10. kolo: Opatov - Sokol Čistá

Opatov – Sokol Čistá 7:0
Hned po rozehrání se do velké příležitosti dostal Hvězda, který obešel i brankaře, ale nedokázal dostat míč do prázdné branky. Ve druhé minutě po trestném kopu vytáhl Hradil střelu na břevno. V 19. minutě po trestném kopu Karala hlavičkuje Severa do rukou Kašpara. Ve 32. minutě vyrobíme opět chybu, kterou i přes snahu Hradila a Karala promění Křivka ve vedoucí gól domácích – 1:0. Aby toho nebylo málo tak ve 36. minutě necháme založníka lehce odcentrovat z pravé strany a volný Zeman pohodlně hlavičkou zvyšuje na – 2:0.
V 50. minutě střílí vedle Křivka. V 56. minutě hlavičkuje Lím, ale brankař domácích vyráží na roh a po rohu Paclíka hlavičkuje opět Lím vedle. V 63. minutě opět po rohu Paclíka hlavičkuje Lím do břevna Kašparovi branky. V 65. minutě trestný kop Kalánka končí nad brankou. V 66. minutě po rohu domácích skončí míč na břevně a po následném závaru prostřelí Kalánek vše – 3:0. V 75. Minutě opět po rohu zvyšuje Paar na - 4:0. V 78. minutě uteče po pravé straně Frank, ale jeho centr Lněnička sám před brankařem nepromění. V posledních minutách si domácí dělali, co chtěli a přidali další tři branky, dvě Kalánkem a poslední v 90. minutě Vostřelem .

Fakta - Branky: Kalánek 3, Křivka, Paar, Zeman, Vostřel. Rozhodčí: Brychta – Schejbal, Havránek. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
Opatov: Kašpar – Popelka, Lustyk, Petruň, Prokop, Zeman (56. Havlát), Paar, Cimburek, Šplíchal, Kalánek, Křivka (63. Vostřel).
Sokol Čistá: Hradil – L. Čapek (72. Vomáčka), Karal, Kmošek, M. Severa, Vodehnal (65. Štork), Lněnička, Lím, V. Paclík, Frank, Hvězda.

Pořadí OP:
1. Křenov (22), 2. Opatovec (22), 3. Hradec nad Svitavou (21), 4. Janov (20), 5. Bystré (19), 6. Morašice (17), 7. Jaroměřice (16), 8. Sebranice (14), 9. Opatov (13), 10. Linhartice (12), 11. Jevíčko (10), 12. Borová-Telecí (6), 13. Rohozná (6), 14. Sokol Čistá (4).

Ostatní výsledky: Janov - Linhartice 0:1, Hradec nad Svitavou - Borová-Telecí 1:0, Bystré - Sebranice 1:3, Morašice - Opatovec 0:1, Jevíčko - Křenov 0:1, Rohozná - Jaroměřice 0:5.