Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

2. kolo: Křenov - Sokol Čistá

TJ Křenov – Sokol Čistá 2:0

První vyrovnaný poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí na obou stranách. Druhá půlka byla již v režii domácích, kteří se nejprve dostali do vedení po důrazném průniku rychlíka Peterky a o pár minut později zvýšili na 2:0 poté, co se po rohu dostal ke střele Navrátil a zpoza šestnáctky propálil hostujícího brankáře. Čistá na tento stav nedokázala reagovat a Křenov slavil výhru.

TJ Křenov: Gallík - Vašíček, Cápal, Svoboda, Kovařík, Kozelek J., Peterka, Navrátil, Kozelek P., Dvořáček, Bednařík, Holásek, (Švihálek, Velička, Šmedek).
Sokol Čistá: Boštík - Karal, Severa M., Bican, Kadidlo (82. Vomáčka), Klusoň, Frank, Čapek L. (55. Severa L.), Paclík V., Nepraš (75. Sedliský), Kavan.
Fakta - Branky: Peterka, Navrátil. Rozhočí: Brandejs, Dvořák P. (Svitavy), Nárožný (Křenov). ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Ostatní výsledky: Borová/Telecí – Bystré 0:5, Hradec nad Svitavou – Linhartice 3:1, Opatovec – Opatov 2:1, Sebranice – Jaroměřice 1:0, Jevíčko – Rohozná 2:3, Morašice – Janov 2:2.

Jiskra Litomyšl - Pardubičky 5:2 (M. Severa, L. Severa)
Libchavy - Sloupnice 6:3 (Pavlák 3x)
Řetová - Kamenná Horka 1:2 (P. Čapek v 64. minutě ČK)