Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

3. kolo: Sokol Čistá - Sokol Opatovec

Sokol Čistá – Sokol Opatovec 0:5

O všem důležitém se rozhodlo v prvním poločase, ve kterém byli hosté zjevně lepším mužstvem a kromě tří branek jim ještě nejméně tři další gólovky pokryl gólman Hradil. Po změně stran se domácí herně zvedli, ale výsledkem jejich úsilí bylo jen nastřelené břevno Paclíkem a střelu Nepraše vykopl pred brankovou čarou obránce. Hosté naopak výhru ještě zvýraznili dvěma zásahy.

Fakta - Branky: Mašek 2, Chvála, Košín, J. Telecký. Rozhodčí: Schüch, Urban, Šourek. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:3.
Sokol Čistá: Hradil – Bican, Vomáčka (75. Kmošek), Vejman, M. Severa, Čapek, Lněnička, Slabý, V. Paclík, Kadidlo, Nepraš.
Sokol Opatovec: Jan Lampárek – Horský (80. Jiří Lampárek), Bureš, Štěrba, Štěpánek (80. Sivák), Chvála (70. Jokeš), J. Telecký (70. Kudláček), Drábík, Roshan, Košín, Mašek.

Ostatní výsledky:
Rohozná – Hradec nad Svitavou 2:3, Sebranice – Křenov 3:2l Opatov – Borová/Telecí 1:0, Janov – Jevíčko 3:0, Linhartice – Jaroměřice 2:6, Bystré – Morašice 0:1.