Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

4. kolo: Borová/Telecí - Sokol Čistá

Borová/Telecí – Sokol Čistá 3:1

Domácí s vědomím, že ještě nebodovali a nevstřelili branku, vstoupili do zápasu aktivně a začali si vytvářet šance (břevno), produktivita ale byla zpočátku stejná jako v předešlých kolech, tedy nulová. Skóre jsme otevřeli v 15. minutě díky šikovnosti L. Čapka. Ve 30. minutě se, ale A. Pazderovi podařilo srovnat střelou po zemi a prolomil střelecké zakletí Borové. V závěru poločasu střely Hvězdy a Paclíka končí vedle.
Ve druhé půli v 50. minutě otočil vývoj po několikáté dorážce znovu A. Pazdera – 2:1. Trestný kop Paly těsně mine vingl Paclíkovy branky. Několika zákroky nás podrží Hradil. Definitivní rozhodnutí přišlo čtvrt hodiny před závěrem, když po nejhezčí akci zápasu připravil Šmíd pozici pro Češku – 3:1. V závěru vyráží Padělkovu střelu brankář domácich na roh.

Fakta - Branky: A. Pazdera 2, Češka – L. Čapek. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), Opletal, Hynek. Diváci: 100. Poločas:1:1.
Borová/Telecí: Paclík – Střítežský (75. Krumpl), Pokorný, Češka, M. Pazdera, Dvořák (65. Šmíd), M. Hegr (68. Síla), A. Pazdera (88. Dědič), V. Hegr, Štrof, Háp (80. Horníček).
Sokol Čistá: Hradil – Rožek, Pala, Kostlán, Vomáčka, Padělek, L. Čapek, Klusoň, V. Paclík, Frank, Hvězda (65. Štork).

Ostatní výsledky: Hradec nad Svitavou – Jaroměřice 4:2, Opatovec – Sebranice 3:1, Rohozná – Janov 0:6, Křenov – Linhartice 3:1, Morašice – Opatov 5:1, Jevíčko – Bystré 3:2.