Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

6. kolo: SK Jevíčko - Sokol Čistá

SK Jevíčko - Sokol Čistá 1:0

Pokračuje naše trápení a pro pátou podzimní porážku jsme si přijeli do Jevíčka o které rozhodla Vašíčkova hlavička po trestném kopu T. Kleina ve 2. minutě. Domácí poté kontrolovali hru, ale další šance kvůli nepřesnému zakončení nevyužili. My jsme několikrát zahrozili, ale Přikryl jistými zákroky svůj tým podržel. Ve druhé půli úroveň hry poklesla. Domácí se soustředili na bránění náskoku a my jsme se přes zvýšenou snahu gólově neprosadili.

Fakta - Branka: Vašíček. Rozhodčí: Hnát, Knap, Grulich. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
SK Jevíčko: Přikryl – Vašíček, A. Klein, Továrek (46. Horák), Jan Müller, Seknička, T. Klein, Jakub Müller (90. M. Khýr), Berka, Říha, Doležal (70. Vykydal).
Sokol Čistá:Hradil – Lněnička, J. Hašek, Karal, M. Severa, Klusoň, L. Čapek, L. Severa, Padělek, Hvězda (73. Štork), Kavan (46. Frank).

Ostatní výsledky: Hradec nad Svitavou – Křenov 0:0, Opatovec – Jaroměřice 5:2, Janov – Bystré 1:2, Rohozná – Opatov 2:3, Borová-Telecí – Linhartice 3:2, Morašice – Sebranice 1:1.