Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

7. kolo: Sokol Čistá - SK Rohozná

Sokol Čistá – SK Rohozná 5:3

Po počátečních střelách Karala a hostujícího Moravce, udeřilo v 18. minutě z první pořádné akce poté, co se hlavou prosadil Padělek po autu Kadidla – 1:0. V 21. minutě střílí vedle Čapek. Ve 24. minutě necháme volného Boháčka, který střelou k tyči srovnává na – 1:1. Hned po rozehrání natřelí z úhlu tyč Hvězda. Ten se prosadí ve 28. minutě po rohu Paclíka a ze skrumáže dorazí míč do branky – 2:1. Se střelou Jandla si Kačer poradí. Na trestný kop Čapka si naskočí Severa ale hlavičkuje nad branku Andrlíka.Ve 32. minutě přehlavičkuje Padělek brankaře, ale obrance před brankovou čarou odkopne míč do bezpečí. Další střelu aktivního Padělka vyráží jen nohama na aut. Ve 39. minutě se prosadí na půlce Hvězda a svůj unik zakončí lahůdkovým přehozením brankaře – 3:1. V závěru poločasu zahrozí hosté z trestného kopu, který Kačer na dvakrát zlikviduje. Ve 42. minutě hosté sníží Sauerem z pokutového kopu za faul Severy – 3:2. V poslední minutě vytáhne hlavičku Boháčka míříci do vinglu efektním zákrokem Kačer.
Po změně stran jsme pokračovali v náporu, rychle jsme přidali další dva zásahy a rozhodli tím o výsledku. V 55. minutě se nejprve trefil Čapek z trestného kopu do šibenice – 4:2. O dvě minuty později po přetaženém rohu Paclíka hlavičkuje Nepraš do břevna a odražený míč vrátí pohotově do sítě hlavou Padělek – 5:2. V 60. minutě nedosáhne o milimetry na centr zprava Nepraš a Padělkovu střelu vyráží brankař na roh. Hosté, kteří dohrávali v deseti po vyloučení Boušky v 70. minutě, stačili jenom korigovat v 72. minutě po střele Čermáka z hranice vápna – 5:3. Po solidním výkonu jsme si připsali první tři body v soutěži.

Fakta – Branky: Hvězda 2, Padělek 2, L. Čapek – J. Boháček, Sauer (PK), Čermák. Rozhodčí: Pokorný– Kříž, Mačát. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Bouška). Diváci: 80. Poločas: 3:2.
Sokol Čistá: Kačer – Kadidlo, Bican, Karal, M. Severa, L. Čapek (60. Frank), Padělek, Lněnička, V. Paclík, Nepraš (75. Kavan), Hvězda (85. Vomáčka).
SK Rohozná: Andrlík – Čermák, Báča, Luňáček, Bouška, R. Jandl, Sauer, K. Moravec, Vaško, J. Boháček, L. Boháček.

Ostatní výsledky: Bystré - Hradec nad Svitavou 2:1, Křenov - Opatovec 3:0, Opatov - Janov 1:2, Jaroměřice - Borová-Telecí 4:2, Linhartice - Morašice 2:1, Sebranice - Jevíčko 0:0.

Pořadí OP:
1. Opatovec (16), 2. Janov (14), 3. Morašice (14), 4. Hradec nad Svitavou (14), 5. Křenov (13), 6. Bystré (13), 7. Sebranice (11), 8. Jaroměřice (10), 9. Opatov (9), 10. Jevíčko (7), 11. Linhartice (6), 12. Borová/Telecí (6), 13. Sokol Čistá (4), 14. Rohozná (3).

Borec 7. kola - Nominace (19. – 20. září): Přikryl (Jevíčko), Šváb (Janov), Kovařík (Křenov), Padělek (Sokol Čistá), Peterka (Křenov), Švec (Jaroměřice), Štefl (Chornice), P. Lánský (Bystré), Hvězda (Sokol Čistá), Dvořák (Linhartice), Putnar (Bystré).