Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

8. kolo: Sokol Janov - Sokol Čistá

Sokol Janov – Sokol Čistá 6:1

Začátek zápasu nám vyšel lépe, měli jsme v první čtvrthodině minimálně dvě velmi dobré příležitosti ke skórování. Nejprve Hvězda přehlavičkoval brankaře, ale obránce před brankovou čarou stačil odkopnout a ve 12. minutě se neprosadil opět Hvězda po akci Padělka. Domácí zahrozili po levé straně, ale Hradil vyrazil. V 15. minutě rozehrál Bican trestný kop na Paclíka, který bohužel trefil ze slibné pozice Čapka. V 18. minutě nás domácí potrestali Jirečkem, který vrátil hlavou vyražený míč Hradilem do branky – 1:0. Ve 38. minutě jsme přečkali trestný kop za malou domů, ale o chvíli později po pohledné akci skoroval Bureš – 2:0.
Druhý poločas začal opět naší šancí, ale Hvězda nedal a po rohu Paclíka se neprosadil ani Kmošek. Třetí branka padla z penalty (rozhodčí prý viděl ruku Kmoška), kterou proměnil Šváb střelou k tyči – 3:0. V 57. minutě vychytá Bureše Hradil. Další střela Wejdy končí vedle. Odpovídáme střelou Čapka nad a pokus o lob Hvězdy zneškodní Beránek. V 62. minutě se prosadil Bureš a v 68. minutě Bureš zkompletoval hattrick střelou k tyči po rychlém protiútoku – 5-0. V 73. minutě jsme snížili Padělkem, který se trefil z přesně k tyči - 5:1. V 75. minutě po pěkné akci Paclíka vyráží střelu Hvězdy Beránek na roh. V 81. minutě po trestném kopu zvyšuje Novotný na konečných - 6:1. Celkově průměrné utkání skončilo zaslouženým vítězstvím produktivnějších domácích hráčů.

Fakta – Branky: Bureš 3, Šváb (PK), Jireček, Novotný - Padělek. Rozhodčí: Kvapil - Hájek (Janov), Žrout (Čistá). ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 2:0.
Sokol Janov: Beránek – L. Zvěřina, V. Wejda, Šváb, Johan, Radimecký, Kramář (60. Kubíček), Jireček (60. Z. Hájek), Novotný, Bureš, M. Wejda (66. M. Hájek).
Sokol Čistá: Hradil – Bican, Karal, P. Kmošek, L. Čapek, Klusoň, Padělek, Vodehnal, V. Paclík, Vomáčka, Hvězda.

Pořadí OP:
1. Janov (17), 2. Morašice (17), 3. Hradec nad Svitavou (17), 4. Křenov (16), 5. Bystré (16), 6. Opatovec (16), 7. Sebranice (11), 8. Jaroměřice (10), 9. Jevíčko (10), 10. Opatov (9), 11. Linhartice (6), 12. Rohozná (6), 13. Borová/Telecí (6), 14. Sokol Čistá (4).

Ostatní výsledky OP:
Bystré - Opatov 4:1, Hradec nad Svitavou - Opatovec 2:1, Rohozná - Sebranice 1:0, Borová-Telecí - Křenov 1:4, Morašice - Jaroměřice 2:0, Jevíčko - Linhartice 1:0.

Jiskra Litomyšl – Načešice 3:1 (1. Severa Ladislav)
Libchavy – Dlouhá Loučka 4:2 (Petr Pavlák 3x)