Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

9. kolo: Sokol Čistá - Sokol Bystré

Sokol Čistá – Sokol Bystré 2:5

Hned v první minutě skončil Bicanův nákop po odskoku na břevně hostů. V 5. minutě se zmocnil na půlce hřiště míče Mužík a jak nůž máslem prošel až před Malého, kterému nedal šanci – 0:1. V 8. minutě hosté odvrátí rohový kop k Paclíkovi, který najde před brankou Bicana a ten se z voleje trefí přesně k tyčí – 1:1. Ve 12. minutě má Lánský problem se třelou Padělka. Ve 23. minutě necháme projít Jukla opět až před brankaře a ten pohodlně skóruje – 1:2. Ve 32. minutě trefí při odkopu Čapek protihráče od kterého se míč odrazí k volnému Misarovi a ten nabídnutou šanci jít sám na Malého nepohrdne – 1:3. Ve 35. minutě si Lánský na dvakrát poradí se střelou Líma. Ve 36. minutě si dávají přednost Karal s Bicanem a tak se míče zmocní volný Štaud, který nezaváhá – 1:4. V závěru poločasu vytáhne Malý pěknou střelu Štauda na roh.
Ve 49. minutě se vytáhne po pěkné střele Paclíka Lánský, který ji vytáhne na roh. V 55. minutě necháme trochu prostoru na hranici vápna Putnarovi, který střelou k tyči zvyšuje na – 1:5. V 59. minutě se neprosadí Čapek a následná střela Paclíka končí po zákroku obránce rohem. V 65. minutě se uvolní Paclík na levé straně, ale jeho střela končí na břevně. V 69. minutě skončí trestný kop Čapka těsně vedle levé tyče a vedle konč i střela Padělka. V 86. minutě se uvolní Lím, ale jeho oblouček končí take na břevně Lánského branky. V 89. minutě uteče po levé straně Paclík a jeho přízemní střela zapadne k tyčí – 2:5. V poslední minutě po rohovém kopu Paclíka hlavičkuje na zadní tyči Padělek těsně vedle.

Fakta - Branky: Bican, V. Paclík – Mužík, Jukl, Misar, Štaud, Putnar. Rozhodčí: Havránek – Kovář, Schuch . Diváci: 100. ŽK: 2:0. Poločas: 1:4.
Sokol Čistá: M. Malý – Bican (46. Lněnička), Karal, L. Čapek (84. Vomáčka), M. Severa (46. Kadidlo), Padělek, V. Paclík, Klusoň (61. A. Vodehnal), J. Hašek, Lím, Nepraš (66. Frank).
Sokol Bystré: J. Lánský – Vodička, Oravec (78. Vomočil), Cupal, Němec, Jukl, Putnar, Štaud, P. Lánský, Misar (68. Jílek), Mužík (46. Hanus).

Ostatní výsledky: Sebranice – Janov 0:1, Opatov – Hradec nad Svitavou 2:2, Opatovec – Borová-Telecí 1:0, Křenov – Morašice 3:2, Jaroměřice – Jevíčko 3:1, Linhartice – Rohozná 2:1