Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

1. kolo: Sokol Čistá - Koclířov

Sokol Čistá – Koclířov 8:0

Sokol Čistá: Hradil - Kmošek J., Frank, Tomášek (65. Vomáčka), Němec, Klusoň, Padělek, Čapek P. (80. Štork), Paclík, Hanák, Hron.
Koclířov: Kučera - Křivánek, Pokorný, Oulehla, Rumler, Stejskal, Suchý, Kolouch, Synek, Drápela , Poláček.
Fakta - Branky: Čapek 3, Hanák 2, Padělek 2, Kmošek (P). Rozhodčí: Štusák - Žrout, Kmošek. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 5:0.

První zápas podzimu se nám vydařil, ale bylo to proti oslabenému soupeři a tak výsledek nemůžeme přeceňovat, čekají nás těžší soupeři a teprve pak se uvidí jak na tom jsme.
Ve druhe minutě byl faulován ve vápně Čapek a následoval pokutový kop. Míč si vzal faulovaný hráč a jeho střela skončila na břevně, opět se potvrdilo, že faulováný hráč nemá kopat penaltu. Hosté zahrozili Synkem jehož střelu Hradil vytáhl na roh. V 6. minutě se po naší akci po pravé straně prosadil Hanák - 1:0. Druhou branku přidal opět Hanák ve 12. minutě. V 16. minutě se prosadil po autu pohotový Čapek hlavou – 3:0. Poté střílí Kmošek nad a o chvíli později ho napodobí Padělek. Ve 31. minutě se trefí podruhé Čapek – 4:0. V závěru Kmoškův trestný kop brankař jen vyrazí, ale Klusoň sám před brankou trefí jen brankaře hostů. V poslední minutě prostřelí z trestného kopu zeď Padělek – 5:0.
Druhý poločas jsme začali opět útočně. Ve 47. minutě utekl po levé straně Hanák před brankou našel nabíhajícího Klusoně, který trefil jen tyč. V 50. minutě hlavičkoval Čapek těsně vedle. Další Čapkova střela z 25 metrů skončila na břevně. V 63. minutě střelou po zemi k tyči zvyšuje Padělek na - 6:0. V 71. minutě se ve vápně uvolní Čapek a s přehledem překoná Kučeru v brance hostů – 7:0. Po rozehraném rohu střelu Hrona zastaví na brankové čáře obránce hostů. V 76. minutě se po centru Vomáčky dostane do zakončení Frank, ale jeho střela končí jen na tyči. V 81. minutě je faulován ve vápně Čapek a nařízený pokutový kop promění Kmošek – 8:0.

Ostatní výsledky: Kunčina B – Pomezí B 1:1, Radiměř – Trstěnice 1:0, Mladějov – Boršov 3:2, Chornice – Moravská Třebová C 1:1 (bude řešit DK), Městečko Trnávka – Třebařov 4:0, Borová volný los.

Borec kola - nominace (13. – 14. srpna): Přikryl (Jevíčko), Popelka (Opatov), K. Svoboda (Dolní Újezd B), Neumann (Moravská Třebová B), Dědič (Hradec nad Svitavou), Linhart (Jevíčko), Petr Čapek (Sokol Čistá), Štarman (Dolní Újezd B), Bureš (Janov), Kutlák (Březová nad Svitavou), Putnar (Bystré).