Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

11. kolo: Borová - Sokol Čistá

Borová - Sokol Čistá 5:2

Ta vlétla na soupeře z Čisté od začátku a vytvářela si jednu brankovou příležitost za druhou. A protože nezůstalo jen u šancí, bylo v 18. minutě za stavu 4:0 prakticky po zápase. Zejména dvojice Matula, Ehrenberger dělala soupeři velké problémy. Borovští měli v první půli i další velké možnosti, ovšem branky již nepřidali. Ve druhé půli se obraz hry částečně změnil. Domácí polevili, hostům se podařilo ze standardky snížit hlavičkou Franka. Druhou branku přidal Hanák. Přesto to byli domácí, kteří hru kontrolovali a po zásluze dovedli zápas do vítězného konce.

Sokol Čistá: Herkus - Hvězda, Frank, Krátký, Němec, Vomáčka, Klusoň, Šedivý, Hron, Hanák, Žrout (46. Kmošek P.),
Fakta: Branky: 3., 6., 14. a 73. Ehrenberger, 18. Matula – 62. Frank, 79. Hanák. Rozhodčí: Štusák - Trnka, Hynek. ŽK: 1:2. Poločas: 4:0. Diváci: 75.

Ostatní výsledky:
Koclířov – Městečko Trnávka 1:5 (0:4). Branky: 85. Tesař (PK) – 8. a 32. Stenzl, 10. Makrlík, 29. Pokorný, 60. Suchý. Pomezí B – Radiměř 1:6 (0:3). Branky: 60. Netolický – 27. a 48. Škranc, 22. a 62. Šmíd, 42. Moravec, 50. J. Trnečka. Chornice – Třebařov 1:0 (1:0). Branka: 45. R. Milota (PK). Boršov – Trstěnice 2:2 (2:2). Branky: 3. a 26. Zomber – 22. vlastní, 33. Pechr. Moravská Třebová C – Mladějov 1:2 (1:0). Branky: 29. Kudýn – 79. P. Němec, 89. Paulus. ČK: 0:1 (71. Prusák).