Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

12. kolo: Sokol Čistá - Moravska Třebová C

Sokol Čistá – Moravská Třebová C 4:1

Sokol Čistá: Herkus - Mazal, Frank, Vomáčka (55. Hanák), Němec, Krátký, Čapek, Padělek, Hron, Hvězda (65. Hradil), Klusoň.
Fakta - Branky: 5. a 70. Frank, 79. Klusoň, 84. Hradil – 63. Buček. Rozhodčí: Paclík - Pokorný, Žrout. ŽK: Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Ve 4. minutě střílí Trnka po zemi a Herkus vyráží na roh. V 6. minutě se po rohu dostane odražený míč k Frankovi který nás pohotovou střelou k tyči posílá do vedení - 1:0. Máme převahu v poli, ale nedaří se nám ji gólově zužitkovat. Vomáčka v dobré pozici střílí vedle, další pokusy Padělka a Vomáčky take. Ve 32. minutě střílí Klusoň brankař vyráží a Vomáčka sám před brankařem nedokáže zavěsit. Další šanci nevyužije Hvězda a tak poločas končí jen o branku.
Druhý poločas začiná stejně, ale opět nedokážeme pojistit vedení a tak přichází trest. Po rohu se dostane k hlavičce Buček a je srovnáno - 1:1. Hra se nám nedaří, nedokážeme si nahrát. Vysvobození příjde po trestném kopu Mazala v 70. minutě když se prosadí opět Frank ve vápně a dotlačí míč do branky - 2:1. V 74. minutě se netrefí Hradil ani Klusoň a na opačné straně vyrazil pěknou střelu Herkus a dorážející hráč netrefil naštěstí naší branku. V 79. minutě se utekl Klusoň a střelou k tyči nedal Janečkovi šanci - 3:1. V 84. minutě se ve vápně prosadil Čapek a předložil míč volnému Hradilovi, který pohodlně upravil na konečných - 4:1.

Ostatní výsledky:
Radiměř – Koclířov 6:0 (3:0). Branky: 14. L. Trnečka, 25. T. Trnečka, 45. a 60. Peterka, 84. a 87. J. Trnečka. ČK: 0:1 (50. Jurenka). Mladějov – Pomezí B 10:1 (4:1). Branky: 6., 76. a 86. Seryn, 9. a 15. P. Němec, 13. a 70. Paulus, 81. a 90. Kudyn, 68. Kozák – 45. Teplý. Třebařov – Trstěnice 2:0 (1:0). Branky: 25. V. Sommer, 70. Eliáš. Městečko Trnávka – Boršov 6:0 (4:0). Branky: 14. a 27. Grulich, 48. a 50. E. Konečný, 21. Šteffek, 41. Michalčák. Kunčina B – Borová 0:2 (0:1). Branky: 5. A. Pazdera, 68. R. Háp.

Pořadí:
1. Městečko Trnávka (30), 2. Borová (28), 3. Chornice (23), 4. Radiměř (23), 5. Mladějov (20), 6. Třebařov (20), 7. Trstěnice (14), 8. Sokol Čistá (14), 9. Moravská Třebová C (12), 10. Kunčina B (8), 11. Pomezí B (8), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).

Borec kola (29. – 30. října): Havlát (Opatov), V. Štancl (Morašice), Martin Nádvorník (Dolní Újezd B), Frank (Sokol Čistá), Kryštof (Linhartice), Misar (Bystré), Seryn (Mladějov), Mach (Rohozná), Bureš (Janov), Grulich (Městečko Trnávka), Dvořák (Linhartice).