Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

13. kolo: Pomezí B - Sokol Čistá

Sokol Pomezí B – Sokol Čistá 3:2

Sokol Čistá: Herkus - Mazal, Frank, Vomáčka, Kmošek P. (20. Krátký), Slovik, Padělek, Hvězda, Klusoň, Stibůrek, Šedivý.
Fakta - Branky: 10. Nitsch, 23. Češka, 30. Teplý – 44. a 68. Klusoň. Rozhodčí: Křišťál – Groulík, Žrout. ŽK: 0. Poločas: 3:1. Diváci: 35.

Úvod zápasu se nám opět nepovedl, než jsem se rozkoukali prohrávali jsem 2:0 zásluhou Nitsche a Češky po našich hrubých chybách. Střela Padělka skončila těsně vedle a trestný kop Mazala také. Velkou šanci neproměnil Hvězda a tak se prosadili opět domácí po střele Teplého, který zvýšil na hrozivých - 3:0. Další střelu vyrazil Herkus na roh. V závěru vyraženou střelu Padělka pohotovou hlavičkou poslal do branky Klusoň - 3:1.
Druhý poločas se hrál za naší trvalé převahy. Domácí se soustředili na bránění a my jsme nebyli schopni dotlačit míč do branky. Povedlo se to až Klusoňovi který se prosadil svým důrazem – 3:2. Střela Padělka skončila na břevně a další střela těsně vedle. Další možnosti jsme take nevyužili a tak jsme zakončili podzim porážkou, která nemusela být.

Ostatní výsledy:
Koclířov – Mladějov 0:4 (0:2). Branky: 7. Čech, 42. a 60. Kozák, 90. Paulus.
Trstěnice – Městečko Trnávka 2:7 (0:4). Branky: 50. a 71. Mojdl – 12. Makrlík (PK), 14. a 33. vlastní, 18. Smolík, 73. E. Konečný, 77. a 89. Pokorný.
Boršov – Radiměř 0:5 (0:2). Branky: 23. Moravec, 44. T. Trnečka, 77. Škranc, 78. L. Fuchs, 86. Zrno.
Borová – Chornice 2:5 (1:1). Branky: 36. Ehrenberger, 86. vlastní – 3. a 47. L. Slabý, 57. Jelínek, 62. Štefl, 72. vlastní.
Moravská Třebová C – Kunčina B 3:5 (2:3). Branky: 1. Koucký, 14. Straka, 88. Štrajt – 6. Kumhala, 24. Šejnoha (PK), 34., 48. a 58. Kolář.