Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

14. kolo: Koclířov - Sokol Čistá

Koclířov – Sokol Čistá 1:5

Fakta - Branky: 61. D. Tesař – 8. a 47. Hvězda, 37. a 56. Hron, 29. Krátký. Rozhodčí: Grulich - Ille, Čáslavka. Poločas: 0:3. Divaci: 30.
Koclířov: Kovář - Šilhart, Suchý, Křivánek, Kolouch, Tesař Jiří, Synek, Jurenka, Oulehla, Kučera (33. Tesař J.), Tesař D..
Sokol Čistá: Herkus - Karal, Rožek, Vomáčka, Hvězda, Klusoň, Frank, Hanák, Kmošek (46. Beran), Hron, Krátký.

První jarní utkání jsme odehráli v Koclířově. V 8. minutě se po autu prosadil Hvězda. Ve 29. minutě zvýšil Krátký a další branku přidal Hron ve 37. minutě. Další jeho střelu zastavilo břevno domácí branky. Ve druhe půlce se opět po autu prosadil Hvězda. V 56. minutě přidal svoji druhou branku Hron. Domácí zaznamenali čestný úspěch po trefě D. Tesaře ze 61. minuty.

Ostatní výsledky:
Moravská Třebová C – Chornice 5:2 (2:1). Branky: 7. a 18. Doseděl, 80. Koucký, 85. L. Němec, 89. Straka – 33. Milota, 56. Štefl. Třebařov – Městečko Trnávka 0:1 (0:1). Branka: 22. E. Konečný. Trstěnice – Radiměř 0:2 (0:1). Branky: 37. Šmíd, 76. Moravec. Boršov – Mladějov 1:5 (1:2). Branky: 10. Hanák – 13. a 80. P. Němec, 37. Paulus, 88. Onderka, 89. Kozák. ČK: 0:1 (81. Suchý). Pomezí B – Kunčina B 1:4 (0:4). Branky: 57. Teplý – 11. Klíma, 13. Kumhala, 30. Arbi, 37. Pařil.

Lídr nezaváhal, ale neměl to vůbec jednoduché. Fotbalisté z Městečka Trnávky zahájili svoji jarní cestu za vysněným postupem úspěšně, když vybojovali nejtěsnější vítězství v Třebařově. Ke gólu vstřelenému v polovině prvního poločasu nedokázali v dalším průběhu přidat pojistku, takže se o důležité body strachovali do samotného závěru. Z předních celků tabulky zaváhaly Chornice, kterým se ve Starém Městě hrubě nepovedl konec zápasu s třebovským céčkem. Díky výhře v Trstěnici se na druhé místo nově posunula Radiměř, venkovní utkání zvládl také Mladějov. Hned v úvodním jarním kole tak situace v popředí soutěže pořádně zhoustla, navíc Borová má teď o zápas méně, neboť měla volný termín.

Pořadí:
1. Městečko Trnávka (36), 2. Radiměř (29), 3. Borová (28), 4. Mladějov (26), 5. Chornice (26), 6. Třebařov (20), 7. Sokol Čistá (17), 8. Moravská Třebová C (15), 9. Trstěnice (14), 10. Kunčina B (14), 11. Pomezí B (11), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).

Nominace SD na Borce kola (25. – 26. března): F. Radimecký (Linhartice), Huryta (Moravská Třebová B), Rada (Hradec), T. Kelo (Linhartice), Kalánek (Opatov), P. Němec (Mladějov), Mužík (Bystré), Burián (Morašice), Broulík (Opatov), Klička (Dolní Újezd B), Hvězda (Sokol Čistá).