Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

15. kolo: Sokol Čistá - Boršov

Sokol Čistá – Boršov 2:1

Utkani jsme začali střelou Šedivého vedle. Střela hostí byla slabá a Hradil si s ní lehce poradil. V 10. minutě se po chybě obrany dostal do sóla Veselý, ale naštěstí netrefil ani branku. Hosté se neprosadili ani po rohu a zmatku před naší brankou. V 15. minutě po centru Rožka hlavičkoval Paclík, ale Němec míč zachytil a poradil si i se sólem Šedivého. Ve 23. minutě se opět zaskvěl Němec když po rohu vytáhl hlavičku Hvězdy nad břevno. V 25. minutě Rožek z trestného kopu přesnou střelou otevírá skóre zápasu - 1:0. Ve 27. minutě se po akci Franka a střele Šedivého odrazí míč po zákroku Němce ke Hvězdovi, který hlavou posílá míč do branky - 2:0. Bohužel hosté se dostanou ke snížení po naší chybě při rozehrávce a zcela osamocený Burda nabídnutou šancí nepohrdne - 2:1.
Druhý poločas se nesl ve znamení nervozity mnoha faulů a mála šancí. Z naší strany střílí vedle dvakkrát Hvězda, rychlý brejk zakončí Paclík jen slabou střelou doprostřed branky. Hnátek prověří Hradila tvrdou střelou z 25 metrů. V 83. minutě se nechá zbytečně vyloučit po zakopnutí míče a druhé žluté Veselý, ale nedokážeme oslabení hostů využít a tak utkání končí těsnou výhrou.

Sokol Čistá: Hradil - Rožek (85. Beran), Karal, Vomáčka, Krátký (60. Hanák), Klusoň, Hron, Frank, Paclík, Šedivý (46. Padělek), Hvězda.
Boršov: Němec - Baláž, Hanák (84. Hájek), Hnátek, Kostka, Ondrejka, Řežábek, Zomber, Veselý, Krejčí, Burda.
Fakta - Branky: Rožek, Hvězda - Burda. Rozhodčí: Dvořák - Brychta, Kmošek. ŽK: 2:5. ČK:0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Ostatní výsledky:
Kunčina B – Koclířov 5:3, Radiměř – Městečko Trnávka 0:0, Chornice – Pomezí B 2:3, Borová – Třebařov 2:2, Mladějov – Trstěnice 7:2.