Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

16. kolo: Trstěnice - Sokol Čistá

Trstěnice – Sokol Čistá 2:0

V sousedském derby vyrovnala Trstěnice sezonní účty s Čistou. Góly padly v první a předposlední minutě, mezitím domácí „vynulovali" čisteckou ofenzivu.
Sokol Čistá: Hradil - Karal, Vomáčka, Hvězda, Klusoň (61. Hanák), Hron, Frank, Paclík, Padělek, Krátký, Slovik (46. Šedivý).
Fakta – Branky: Kmošek, Mojdl (PK). Rozhodčí: Paclík – Štusák, Havránek. DS: Kabát. ŽK: 1:3. Divaci: 125.

Trnávka zametla s Mladějovem a nadále suverénně kraluje. Nezdá se jako reálné, že by v boji o prvenství v nejnižší okresní soutěži ještě mohlo nastat nějaké drama. Trnávečtí fotbalisté odvalili z cesty další těžký balvan a jejich pozice na čele soutěže je luxusní.
 Proti Mladějovu dosáhl Sokol na poměrně snadné vítězství. Stačilo mu trestat chyby protivníka, který se prezentoval tvrdou hrou. Do poločasu byl stav 4:0 a o výsledku tím bylo prakticky rozhodnuto. Druhá část se nesla ve znamení několika nevyužitých šancí na obou stranách. Po ojedinělém zaváhání se hostům podařilo skóre korigovat, ale poslední slovo si vzala znovu Trnávka a pečetila zaslouženou výhru. Další postupoví adepti si o víkendu zajeli pro body na cizí trávníky. Náročnější to měla Radiměř, ta v Třebařově pracně obracela vývoj, což se jí zásluhou dvou gólů v rozmezí pěti minut povedlo. Borová neměla na staroměstském trávníku slitování s moravskotřebovským céčkem a nasázela pět „kusů".

Ostatní výsledky:
Moravská Třebová C – Borová 0:5 (0:4). Branky: 14. a 36. Matula, 17. M. Pazdera, 28. A. Pazdera, 56. Ehrenberger. Koclířov – Chornice 2:4 (0:2). Branky: 58. a 71. Novák – 21., 34. a 47. Štefl, 88. Leitner. Městečko Trnávka – Mladějov 5:1 (4:0). Branky: 5. a 26. Kolínský, 37. a 75. Grulich, 41. Smolík – 50. P. Němec. Boršov – Kunčina B 0:1 (0:0). Branka: 77. Ben Salem Arbi. Třebařov – Radiměř 1:2 (0:0). Branky: 56. D. Maleňák – 60. Šmíd, 65. Bubela.