Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

17. kolo: Sokol Čistá - Sokol M. Trnávka

Sokol Čistá - Sokol Městečko Trnávka 2:6

Jako první zkusil štěstí ve 4. minutě Grulich, gólman však jeho pokus vyrazil. V 17. minutě se ale už mohl Grulich radovat z prvního gólu svého týmu, když využil naší špatne rozehravky obešel Hradila a i přes snahu dobíhajícího Karala skončil mič v naší brance – 0:1 . O 5 minut později nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za zbytečny faul Vomáčky na Michalčáka a Makrlík ji jistě proměnil - 0:2. Ve 26. minutě si připsal Makrlík druhou trefu po přímém kopu z 28 metrů, který Hradil podcenil – 0:3 . Ve 33. minutě se prosadil Šedivý a po sólu upravil poločasové skóre na - 1:3.
Ve 46. minutě se opět prosadil důrazný Šedivý, když využil vahání obrany a střelou k tyči nedal Skočovskému šanci - 2:3. Utkání se zdramatizovalo dostali jsme hosty pod tlak, ale opět jsme se dopustili hrubky, tu využil Stenzl, který obešel vyběhnutého gólmana a zavěsil do prázdné branky - 2:4. V 71. minutě Paclíkův nepovedený odkop hlavičkoval na čáře Smolík do sitě – 2:5. Snažíme se snížit ale Frankova střela šla nad branku. Trestný kop Rožka Skočovský vyrazil, ale Frank se k míči nedostal. V 90. minutě po rychlém brejku nejprve Rožek odvratí míč mířící do branky, ale jen ke Smolíkovi, který upraví na konečných – 2:6.
Bohužel opět nás sráží zbytečné nevynucené chyby, které soupeři nemilosrdně trestají.

Fakta – Branky: Šedivý 2x - Makrlík 2x (1 PK), Smolík 2x, Grulich, Stenzl. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Schejbal - Kmošek, Kvapil. Diváci: 60. Poločas:1:3.
Sokol Čistá: Hradil - Karal, Rožek, Krátký, Vomáčka, Padělek, Frank, Paclík, Kostlán (74. Beran), Hvězda (71.Hanák), Šedivý.
Sokol Městečko Trnávka: Skočovský - Kleveta, Makrlík, Janík, Kumstýř, Smolík, Michalčák, Továrek, Kolínský, Grulich (74. D. Konečný), Stenzl.

Ostatní výsledky:
Kunčina B - Trstěnice 0:1 (0:1), Borová - Pomezí B 3:0 (1:0), Chornice - Boršov 4:1 (1:0), Mladějov - Radiměř 0:2 (0:1), M. Třebová - Třebařov 2:2.