Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

2. kolo: Sokol Boršov - Sokol Čistá

Sokol Boršov - Sokol Čistá 0:3

V prvním poločase jsme měli několik příležitostí ke skorování, ale v koncovce se nám nevedlo.
Začátek druhého poločasu nám vyšel podstatně lépe. Ve 48. minutě se po rohu Paclíka prosadil přesnou hlavičkou Frank – 0:1. V 51. minutě se trefil z trestného kopu přesně k tyči Čapek – 0:2. V 79. minutě střílí Hanák a jeho brankařem vyraženou střelu dotlačí do branky důrazný Hradil – 0:3.

Sokol Čistá: Herkus Jan - Hvězda Daniel, Kmošek Pavel (70. Hradil Adam), Tomášek Miroslav, Němec Vít, Hanák Libor, Hron Antonín, Klusoň Miloš (82. Vomáčka Václav), Paclík Vladimír, Frank Vojtěch, Čapek Petr.
Fakta - Branky: Frank, Čapek, Hradil. Rozhodčí: Ille - Křišťál, Navrátil. ŽK: 5:1. ČK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Ostatní výsledky: Pomezí B – Chornice 4:4, Koclířov – Kunčina B 0:5, Třebařov – Borová 0:3, Trstěnice – Mladějov 3:3, Městečko Trnávka – Radiměř 4:1.