Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

21. kolo: Sokol Kunčina - Sokol Čistá

Sokol Kunčina - Sokol Čistá 2:4

Fakta - Branky: Pařil, Kolář - Frank 2, Paclík 2. Rozhodčí: Kaplan - Kunc, Polák. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:2.
TJ Sokol Kunčina B: Fryč - Kolář, Richter, Šir, Scholze (46. Blaško), Franc, (37. Šabacký), Papežík (67 Kobza), Kumhala, Klíma, Crha, Pařil.
Sokol Čistá: Sokol Čistá: Sedliský - Karal, Rožek, Krátký, Vomáčka, Padělek, Frank, Paclík, Hvězda (80. Kmošek P.), Šedivý (46. Zrůbek), Hanák.

Utkání jsme začali dobře a vypracovali jsme si dvě velké příležitoasti. Hvězda po akci Paclíka překopl z malého vápna prázdnou branku a Frankovu střelu vyrazil brankař domácích. Po chybě Fryče při rozehravce domácích se obloučkem trefil Frank ve 21. minutě - 0:1. Ve 30. minutě se po pěkné akci po prave straně dostane míč k volnému Paclíkovi, který s přehledem zvyšuje na - 0:2. V závěru poločasu střelu domácích z trestného kopu vyráží Sedliský na roh.
Druhý poločas začínáme opět aktivně a po akci na jeden dotek odcentruje Hvězda z pravé strany přesně na hlavu Paclíka, který se nemýlí - 0:3. V 67. minutě se prosadí domácí Pařil z trestného kopu - 1:3. Ale hned po rozehrání a následném rohovém kopu se míč dostane k Frankovi který z otočky pošle prudkou ranou míč pod břevno domácí branky - 1:4. V závěru se domácí prosadí také po rohovém kopu díky našemu nedůrazu při bránění Kolářem - 2:4. V poslední minutě jsme se dostali do brejku tři na jednoho, ale zastavil nás zbytečný offside.

Trnávka zvítězila v Borové, postup by jí neměl uniknout. Magnet víkendového kola fotbalové III. třídy měl osvětlit spletitou situaci v popředí tabulky. Střetnutí Borové a Městečka Trnávky si nenechalo ujít 140 diváků. Zápas o špici tabulky přinesl boj o každý metr hřiště. Domácí do utkání vstoupili aktivněji a ze začátku si vytvořili tři šance, ovšem bez kvalitní koncovky. Postupně se hra vyrovnala a těsně před odchodem do šaten udeřili hosté Smolíkem. Druhá půle tolik příležitostí nenabídla. Trnávečtí hráli výborně takticky a Borovou k ohrožení svojí svatyně moc nepouštěli a sami hrozili z brejků. Šlo spíše o remízový duel, hosté ovšem jednu ze svých akcí dokázali úspěšně zakončit, což rozhodlo. Celek zpod Cimburka učinil důležitý krok k prvnímu místu. Druhá postupová pozice je kromě Borové v hledáčku nyní pauzírující Radiměře a právě na tyhle dva konkurenty čeká vzájemný střet.
Kaňkou víkendu bylo avizované nedostavení se mužstva Chornic do Mladějova, které s největší pravděpodobností skončí kontumací.

Ostatní výsledky: Borová-Telecí – Městečko Trnávka 0:1 (0:1). Branka: 37. Smolík. Koclířov – Třebařov 0:3 (0:2). Branky: 28. a 47. D. Maleňák, 36. Vybíral. Moravská Třebová C – Trstěnice 3:1 (1:1). Branky: 25. Buček, 49. Pospíšil, 76. Doseděl – 27. Pechr. Pomezí B – Boršov 2:1 (1:1). Branky: 20. Svoboda, 85. Teplý – 40. P. Hanák. ČK: 0:1 (83. Zomber). Mladějov – Chornice nehráno (hostující mužstvo k utkání nenastoupilo).