Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

3. kolo: Sokol Čistá - Trstěnice

Sokol Čistá - Trstěnice 4:1

Sokol Čistá: Herkus Jan - Hvězda Daniel, Šedivý Jan (46. Hradil Adam), Kmošek Jaroslav (75. Štork Vladimír), Němec Vít (57. Vomáčka Václav), Hanák Libor, Padělek Martin, Klusoň Miloš, Paclík Vladimír, Frank Vojtěch, Čapek Petr.
Fakta - Branky: Šedivý, Čapek, Hradil, Paclík - Mojdl (PK). Rozhodčí: Kovář - Brychta, Kmošek P.. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Do utkání jsme nevstoupili dobře, hra se nám nedařila. Střelu Kadidla míříci do branky vykopl Frank. Trestný kop hostů končí jen na naší zdi. Čapkovu střelu brankař vyráží. Závěr poločasu nám vyšel, ve 43. minutěse po pěkné akci a centru Klusoňě prosadil Šedivý - 1:0. Kmoškův trestný kop skončil nad.
V 58. minutě se prosadil po pravé straně Čapek - 2:0. V 63. minutě snížil z penalty Mojdl - 2:1. V 68. minutě se po akci Čapka pohotově uvolnil Hradil a nedal brankaři šanci - 3:1. V 70. minutě po zaváhání Rožka a brankaře zvýšil Paclík střelou do prázdné branky na - 4:1. V závěru jěště Čapek trefil tyč. Stínem utkání jsou tři zranění hráči.

Ostatní výsledky: Kunčina B – Boršov 0:2, Mladějov – Městečko Trnávka 2:4, Radiměř – Třebařov 2:3, Borová – Moravská Třebová C 8:0, Chornice – Koclířov 5:1.