Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

4. kolo: Městečko Trnávka - Sokol Čistá

Městečko Trnávka - Sokol Čistá 4:0

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Janík, Továrek, Smolík (86. Kumstýř), Šteffek, Michalčák, E. Konečný (90. Vašek), Stenzl (19. Kolínský, 82. D. Konečný), Grulich (89. L. Žouželka).
Sokol Čistá: Herkus Jan - Hvězda Daniel, Šedivý Jan, Hradil Adam, Štork Vladimír (62. Kadidlo), Vomáčka Václav, Hanák Libor, Padělek Martin, Paclík Vladimír, Frank Vojtěch, Čapek Petr.
Fakta - Branky: Pokorný(PK), Kolínský, Grulich, Kumstýř. Rozhodčí: Růžička - Nepraš, Křišťál. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

První větší šance utkání přišla v 15. minutě po rohovém kopu, střela Pokorného ani následná dorážka však v brance neskončily. Ve 22. minutě střílí Padělek vedle tyče. Ve 30. minutě odpískal rozhodčí spornou penaltu za ruku Franka. Míč si postavil na značku Pokorný a poslal domácí do vedení - 1:0.
Na začátku druhého poločasu Skočovský zachránil domácí při naší šanci. V 66. minutě zvýšil na 2:0 Kolínský, když využil vyběhnutí našeho brankaře. V 70. minutě Padělkovu střelu z trestného kopu Skočovský vyrazil. V 85. minutě využil Grulich další chyby a střelou do prázdné branky zvýšil na 3:0. V 87. minutě Kumstýř střelou po zemi upravil skóre na - 4:0.

Ostatní výsledky: Trstěnice – Kunčina B 5:1, Radiměř – Mladějov 3:2, Pomezí B – Borová 0:2, Boršov – Chornice 1:3, Třebařov – Moravská Třebová C odloženo (28. září).