Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

6. kolo: Mladějov - Sokol Čistá

Mladějov - Sokol Čistá 4:1

Sokol Čistá: Herkus - Tomášek, Hvězda, Vomáčka, Frank, Klusoň, Kostlán, Hanák, Padělek, Slovik, Šedivý (68. Kadidlo).
Fakta - Branky: Němec 2, Sekanina, Suchý - Kostlán. Rozhodčí: Schuch - Rufer, Žrout . ŽK: 2:1. Diváci: 45. Poločas: 1:0.

Zápas se nám nepovedl a domácí nás přehráli ve všech směrech. První branku dostáváme v 17. minutě po střele Němce - 1:0. Druhou přidává tentýž hráč v 57. minutě a v 60. minutě po naší ztrátě a rychlém brejku zvyšuje Suchý na - 3:0. V 75. minutě po nahrávce Padělka uteče Hanák po pravé straně vrátí na vápno Kostlánovi a ten se trefí pěkně na zadní tyč - 3:1. V 83. minutě se opět po rychlém brejku trefí Sekanina - 4:1.

Ostatní výsledky: Koclířov – Moravská Třebová C 0:6, Radiměř – Kunčina B 2:0, Třebařov – Pomezí B 3:1, Městečko Trnávka – Chornice 2:1, Boršov – Borová-Telecí 0:2.