Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

7. kolo: Sokol Čistá - Třebářov

Sokol Čistá - Třebářov 1:1

Branky: Padělek - Novotný. Rozhodčí: Pokorný - Žrout, Maleňák. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1.
Sokol Čistá: Herkus - Hvězda, Frank, Vomáčka, Stříteský, Tomášek, Klusoň, Padělek, Hron, Hradil, Nepraš.
Třebářov: Strnad - Vystrčil A., Vystrčil P., Venzara, Sommer V., Sommer M. (74. Vybíral), Maleňák D., Kurbel, Eliáš, Hlubinka, Novotný.

Do utkání jsme vstoupili lépe a v 5. minutě Nepraš zakončuje vedle hostující branky. V 8. minutě se po rychlém brejku dostane do zakončení Marek Sommer a trefí tyč naší branky. V 11. minutě střílí Hradil vedle a Padělkův oblouček skončí na břevně Strnadovi branky. V 15. minutě končí Padělkův přímák vysoko nad brankou. Hosté odpoví Venzarou ale i on střílí nad branku. Hronova střela končí vedle. Ve 28. minutě se dostane míč k Novotnému a ten přesnou střelou k tyči posílá hosty do vedení - 0:1. Do konce poločasu se nedostaneme ke střele a s trestňákem hostů si Herkus poradí.
Druhý poločas začíná hrubkou při které nás podrží Herkus. V 60. minutě se postaví k přímáku Padělek a i když se mu střela nepovede tak se míč přes děravou zeď dostane za záda Strnada - 1:1. V 67. minutě střílí po rohu Eliáš vedle. V 75. minutě výráží Herkus střelu Vybírala. V závěru se snažíme strhnout vítězství na svou stranu, nejblíže je k tomu Padělek, ale obránce včasným skluzem odvratí na roh.

Ostatní výsledky: Moravská Třebová C – Boršov 7:1, Kunčina B – Mladějov na Moravě 1:8, Chornice – Radiměř 1:1, Borová-Telecí – Trstěnice 3:0, Pomezí B – Koclířov 3:0.