Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

8. kolo - Sokol Čistá - Sokol Kunčina B

Sokol Čistá - Sokol Kunčina B 0:1

Fakta - Branka: Šír. Rozhodčí: Dvořák - Kabát, Žrout. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Sokol Čistá: Herkus - Hvězda, Frank, Vomáčka (77. Kmošek P.) Slovik, Tomášek, Klusoň (21. Hanák), Padělek, Hron, Čapek, Nepraš.

Už ve druhé minutě se do dobré pozice dostal Čapek, ale jeho střelu vyrazil brankař na roh. Po našem rohu našel centr Klusoně, ale i jeho střelu pod břevno vytáhl brankař na roh. Kubín střílí vedle naší branky a po akci Padělka opět brankař hostů Zeman vyráží vedle. Další střelu Padělka zastaví břevno a střely Hrona a Čapka srazí obránci.
Začátek druhého poločasu se nám nepovedl, nejdříve v jasné pozici překopl Šír prázdnou branku a o chvíli později využil naší chyby a střelou po zemi poslal hosty do vedení – 0:1. Naše snaha o vyrovnání se nám nepovedla i když po trestném kopu Padělka měl Frank vyrovnání na noze, ale trefil jen Zemana. Po dalším centru Padělka se neujala ani hlavička Čapka a tak jsme opět bez bodů.

Ostatní výsledky: Třebařov – Koclířov 4:0, Chornice – Mladějov 0:3, Boršov – Pomezí B 1:3, Městečko Trnávka – Borová-Telecí 0:1, Trstěnice – Moravská Třebová C 3:0.