Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

Pohár OFS Svitavy: Sokol Čistá - Sokol Morašice

Sokol Čistá - Sokol Morašice 1:3

Sokol Čistá: Boštík Jan - Tomášek Miroslav (58. Vomáčka Václav ), Němec Vít (65. Broulik Radek), Hanák Libor, Kmošek Jaroslav (58. Sedliský Jan), Padělek Martin, Rožek Zdeněk, Paclík Vladimír, Frank Vojtěch (46. Šedivý Jan), Hron Antonín, Severa Martin.
Sokol Morašice: Prešinský Michal - Štancl Václav, Chmelík Milan, Štancl Martin, Pitra Jan (56. Skala Zdeněk), Ropek Martin, Válek Bohumil (60. Kubeš Jiří), Novák Václav, Štancl Dominik (46. Zerzán Miloš), Tměj Václav, Vopařil Karel (46. Černohorský Martin).
Fakta - Branky: Šedivý J. - Štancl M., Chmelík M., Kubeš J. Rozhodčí: Urban - Růžička, Kmošek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

Na začátku utkání jsme jsme měli míč častěji na kopačkách, ale nevytěžili jsme z toho nic. V 16. minutě Štanclovu střelu přizvedl Rožek mimo Bošíkův dosah a míč zapadl do branky - 0:1. Pitrovo sólo vychytal Boštík. Ve 30. minutě se po standartce hostů prosadil Chmelík - 0:2.
Ve druhém poločase střídající Šedivý tváří v tvář M. Prešinskému nezaváhal a dal nám naději – 1:2. Snaha o vyrovnání nám nevyšla a tak se v závěru trefil po trestném kopu Kubeš a upravil na konečných – 1:3.