Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

1. kolo: Sokol Březová nad Svitavou - Sokol Čistá

Březová nad Svitavou – Čistá 3:1

Fakta - Branky: 6. Jež (PK), 11. Macek, 20. Stupka – 56. Novák. Rozhodčí: Kunc - Papežík, Kršák. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Poločas: 3:0.
Březová: Kejda - Klimša, Lidmila, Macek, Friedl, Tesař, Valter, Stupka (85. Kučera), Ducháček, Jež, Kutlák (61. Zapletal).
Sokol Čistá: Herkus - Rožek, Hvězda, Krátký, Vomáčka, Padělek, Novák, Paclík, Hanák, Tsialehin, Bayena.

Borová do břeven a tyčí, soupeř do sítě.
Na jaře hráli do posledního kola o postup, nový ročník však nerozehráli podle představ. Fotbalisté Borové odevzdali překvapivě všechny body Třebařovu. Sice se hrálo za jejich stálé převahy, leč góly nemohli dát ani z největších šancí, čtyřikrát trefili brankovou konstrukci! Soupeř hrozil ojediněle, ale pokud už, byla jeho koncovka smrtící. Návrat Kamenné Horky na fotbalovou scénu úspěchem neskončil, Mladějov totiž její nadšení zchladil čtyřmi gólovými „hřebíky“ do poločasu. V Březové bylo zlomových úvodních dvacet minut, domácí v tu dobu vedli nad Čistou 3:0 a položili základ k výhře. Zvítězili i ostatní sestoupivší z okresního přeboru, jak Sebranice, tak Rohozná však musely o body moc těžce bojovat. Na svoji premiéru v novém soutěžním ročníku si ještě počká Koclířov, na který nyní připadl volný los.

Ostatní výsledky:
Borová – Třebařov 1:3 (0:1). Branky: 60. vlastní (Morávek) – 43. Vybíral, 59. D. Maleňák, 66. Hlubinka. Sebranice – Trstěnice 2:1 (0:1). Branky: 65. Hájek, 75. vlastní (Hladík) – 33. Pechr. Moravská Třebová C – Kunčina B 2:0 (0:0). Branky: 54. Sedlák, 71. Štrajt. Kamenná Horka – Mladějov 1:4 (0:4). Branky: 63. Kučírek (PK) – 11. Suchý, 28. vlastní (Dokoupil), 41. Kudyn, 44. Seryn. Rohozná – Boršov 2:1 (1:1). Branky: 15. Savočka (PK), 87. Fuchs – 30. Vyhnánek.