Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

11. kolo: Sokol Čistá - Rohozná

Sokol Čistá – Rohozná 3:1

Fakta - Branky: 21. (PK) a 75. Rožek, 55. Frank – 5. Čermák. Rozhodčí: Jakubec - Šenkýř, Kmošek. ŽK: 4:3. Diváci: 55. Poločas: 1:1.
Sokol Čistá: Herkus - Rožek, Frank, Vomáčka, Novák, Hanák, Paclík, Padělek, Šedivý (85. Červenka), Bayena (66. Hradil), Hvězda (80. Tsialehin).

Mladějov zvítězil a přitáhl se k lídrovi. Vedoucí celek z Březové si o víkendu vybral volný termín, což byla šance pro rivaly, aby se k němu v tabulce přiblížili. Využil ji druhý Mladějov, který zdolal v pěkném utkání nebezpečnou Borovou a dostal se k lídrovi na rozdíl dvou bodů. Přestřelka se strhla hlavně v úvodu druhého poločasu, domácí, kteří museli obracet nepříznivý vývoj, si oddechli po čtvrtém gólu deset minut před koncem. Podle předpokladů nezaváhala Kamenná Horka, naopak třebovské céčko o dva body v koncovce duelu v Trstěnici přišlo. Překvapením je venkovní výhra Boršova.

Ostatní výsledky - 11. kolo:
Kunčina B – Třebařov 4:3 (3:2). Branky: 4. a 60. Hlubinka, 5. Crha, 26. Kumhala – 22. D. Novotný, 29. Mottl, 49. Krúpa. Koclířov – Kamenná Horka 0:6 (0:3). Branky: 10. a 58. Letocha, 73. a 84. Švec, 14. Bubela (PK), 40. Novák. Sebranice – Boršov 1:3 (0:1). Branky: 70. Hájek (PK) – 30. Vyhnánek (PK), 49. Veselý, 72. Zomber. ČK: 1:0 (90. Pavliš). Trstěnice – Moravská Třebová C 3:3 (2:2). Branky: 39. Burda, 43. Pechr, 90. Kmošek – 33. a 66. P. Šatník, 15. Huryta (PK). Mladějov – Borová 4:2 (1:1). Branky: 15. a 55. Müller, 52. Paulus, 81. Onderka – 38. a 51. (PK) A. Pazdera.