Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

16. kolo: Sokol Čistá - FK Sebranice

Sokol Čistá – FK Sebranice 0:1

Fakta - Branka: 89. Kalánek. Rozhodčí: Urban - Štusák. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Sokol Čistá: Herkus: Rožek, Červenka, Krátký, Vomáčka (Záleský), Šedivý, Padělek, Paclík, Hanák (46. Klusoň), Frank, Zrůbek (Bayena).

Březová úspěšně obracela zápas v Třebařově
Bez porážky pokračuje v nejnižší okresní fotbalové soutěži družstvo z Březové a zdá se, že přes zimu na své výkonnosti nic moc neztratilo. Roli favorita zatím zvládá velmi dobře. Na hřišti Třebařova mu ovšem domácí Novotný vedoucím gólem odpálil hlasitý budíček a hosté museli vystupňovat tempo. Na přelomu prvního a druhého poločasu nasázeli v rychlém sledu tři góly a dostali vývoj zápasu pod svoji kontrolu. O víkendu nezaváhaly ani další přední týmy. Mladějov podle předpokladů neměl potíže s Koclířovem, když svoji převahu výrazněji zúročil teprve po změně stran. Počítat je nutno rovněž s moravskotřebovským céčkem. To si nyní poradilo s Rohoznou a hlásí se do boje o postupové pozice. Do něho by ráda zasáhla i Kamenná Horka a vítězství v Kunčině se jí v tomto směru hodilo. To je, co se týče okruhu uchazečů o „vstupenky“ do vyšší soutěže, pravděpodobně všechno. Borová, která o tom možná mohla uvažovat, totiž vyhořela ve druhém poločase v Boršově. Domácí Michal Racl hattrickem otočil výsledek z 0:2 na 3:2 a jeho tým se rázem ocitl v horní polovině tabulky, což nepamatuje hodně dlouho.

Ostatní výsledky 16. kola:
Boršov – Borová 3:2 (0:2). Branky: 56., 61. a 82. Racl – 22. A. Pazdera, 31. Krumpl. Rohozná – Moravská Třebová C 0:2 (0:1). Branky: 15. Matoušek, 70. P. Šatník. Kunčina B – Kamenná Horka 1:3 (1:1). Branky: 44. Crha – 12. Švec, 72. Mašek, 78. Dědič. Třebařov – Březová nad Svitavou 1:3 (1:2). Branky: 26. Novotný – 41. Milota, 43. Dufek, 49. Jež. Mladějov – Koclířov 6:1 (2:1). Branky: 52. a 54. Müller, 19. Seryn, 40. Satler, 74. Onderka, 85. Kudyn – 42. Synek.