Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

20. kolo: Sokol Čistá - Tatran Mladějov

Čistá – Mladějov 3:1

Fakta - Branky: 22. a 36. Záleský, 71. Frank – 52. Suchý. Rozhodčí: Štusák - Pokorný, Paclík. Poločas: 2:0. Diváci: 100.

Březová se bála, ale zůstala bez porážky. Pouhou minutu před koncem zachránili fotbalisté vedoucí Březové remízu v Boršově a tím udrželi neporazitelnost v tomto soutěžním ročníku. A protože následně zvládli dohrávku v Čisté, zůstává jejich pozice na špici komfortní. Do karet jim hraje i skutečnost, že rivalové ztrácejí a o body se obírají navzájem. Mladějov o víkendu v Čisté padl a potom remizoval s Kamennou Horkou, i když hrál dlouho v početní výhodě. Horka předtím prohrála ve Starém Městě s třebovským céčkem, to ale zase v úterní dohrávce neuspělo v Kunčině. V nejlepší situaci je tak pořád Mladějov mající o jeden odehraný zápas méně než konkurenti a navíc i důležité body náskoku.

Ostatní výsledky 20. kola:
Rohozná – Koclířov 5:1 (3:0). Branky: 5. a 25. Fuchs, 30. Krejčí, 62. Misar, 83. Salava – 80. D. Tesař. Boršov – Březová nad Svitavou 3:3 (1:1). Branky: 44. a 53. Racl, 61. Vyhnánek – 29. Jež, 57. Macek, 89. Milota. Borová – Sebranice 3:0 (1:0). Branky: 38. vlastní (Nezbeda), 64. A. Pazdera, 66. Síla. Moravská Třebová C – Kamenná Horka 4:1 (1:1). Branky: 40. a 62. D. Vykydal, 75. Matoušek, 84. Kozák – 42. Švec. Kunčina B – Trstěnice 2:1 (1:1). Branky: 36. Foret, 82. Ben Salem Arbi – 6. Kovář. ČK: 0:1 (74. Burda).