Stránky jsou ve výstavbě. Své připomínky a náměty pište na náš e-mail: tjsokolcista@seznam.cz

6. kolo: Sokol Čistá - Trstěnice

Sokol Čistá – Trstěnice 1:2

Fakta - Branky: 12. Padělek – 18. Mojdl, 65. Pechr. Rozhodčí: Pokorný - Lochman, Kmošek P.. Divaci: 120. ŽK: 2:2. Poločas: 1:1.
Sokol Čistá: Herkus - Rožek, Frank, Lněnička, Krátký, Hanák (75. Bayena), Paclík, Padělek, Šedivý, Záleský, Nepraš (75. Vomáčka).
Sousedské derby v Čisté pro sebe rozhodli díky obratu hosté z Trstěnice.

Trojice neporažených zůstává
Víkendové gólové hody ve fotbalových soutěžích se dotýkaly také III. třídy, v šesti utkáních týmy nasázely sedmatřicet gólů. Nejlepší fotbal se hrál ve Starém Městě, kde se konala bitva lídrů tabulky a po ní jsou oba nadále bez porážky. Třebovské béčko bylo o dva góly vepředu, ale druhý poločas vyšel lépe Březové, která vybojovala spravedlivou remízu. Třetí Mladějov vyhrál podle předpokladů v Boršově, kde se odehrála pořádná přestřelka, o poločase to bylo 4:4, po pauze přidali hosté pátý zásah a ten jim stačil. V Telecím začala lépe Borová, brzy vedla a i po vyrovnání šla znovu do vedení. Ovšem poté, co protihráči Kamenné Horky po dvou centrech ještě před půlkou skóre otočili, domácí z role úplně vypadli a zaslouženě tak prohráli.

6. KOLO:
Moravská Třebová C – Březová nad Svitavou 3:3 (3:1). Branky: 8. Štrajt, 28. P. Šatník, 40. Oravec – 18. a 63. (PK) Dufek, 77. Jež. Borová – Kamenná Horka 2:5 (2:3). Branky: 11. a 33. Matula – 42. a 83. Mašek, 20. Novák, 44. Švec, 55. Nekvinda. Boršov – Mladějov 4:5 (4:4). Branky: 4. Rozsypal, 20. Havlík, 29. Krejčí, 37. Vyhnánek – 9., 22. a 28. Paulus, 25. Müller (PK), 71. Satler. Třebařov – Koclířov 5:3 (4:3). Branky: 2., 23. a 28. Maleňák, 4. Prokop, 89. Vybíral – 11. Novotný, 34. Pokorný, 39. Synek. Rohozná – Sebranice 3:1 (2:1). Branky: 15. a 75. Fuchs, 42. Savočka – 24. Patočka.