Branky: Kučera Libor. - Bárta 2x, Krejčí.

kontumačně

Jaroměřice - Koclířov 5:0 (2:0)

TJ Sokol Čistá - Jaroměřice 0:5 (0:3)
TJ Sokol Čistá: Padělková Andrea, Košnarová Lenka, Kmošek Roman, Sedliský Jan, Šeda Jan, Frodl Matěj, Doležal Jan, Vomáčka Václav, Frank Vojtěch, Stibůrková Irena.
V zápase proti Jaroměřicím bylo vidět, že domácí jsou lepší jak fyzicky tak technicky.Ukázalo se, že absence Romana Doležala, Ondry Jindry je znát.Velmi dobrý výkon podala Andrea v brance ale i ostatní se snažili.

Koclířov - Rohozná 3:0 kontumačně

TJ Sokol Čistá - Koclířov 2:2 (1:0)
Zápas proti Koclířovu už byl vyrovnaný a nebýt naši chyby při zahrávání našeho rohu po kterém jsme dostali z rychlého protiútoku zbytečný gól mohli jsme si připsat vítězství. První gól vstřelil Honza Sedliský po pěkné samostatné akci středem hřiště, druhý přidal Vojta Frank z penalty po faulu na Romana Kmoška.

Žáci: turnaj Staré Město 27.9.2008

TJ Sokol Čistá: Frodl, Frank, Sedliský, Jindra, Petr, Doležal, Kmošek, Šourek, Kroupa, Nepraš, Padělková, Kroupa.
Bohužel se nám nepodařilo uhrát lepší výsledek i když v závěru jsme mohli vyrovnat, ale Andrea střílela těsně nad a Roman Doležal po rohu trefil jen břevno.

TJ Sokol Čistá - Rohozná 2:0 (0:0)
TJ Sokol Čistá: Kmošek, Frodl, Frank, Sedliský, Jindra, Petr, Doležal, Šourek, Kroupa, Nepraš, Padělková, Kroupa.
Po celý zápas jsme byli lepší, ale nedokázali jsme se víc střelecky prosadit, obě branky vstřelil Petr.

TJ Sokol Čistá - Staré Město 7:1 (4:1)
TJ Sokol Čistá: Kmošek, Frank, Sedliský, Jindra, Petr, Doležal, Frodl, Šourek, Kroupa, Nepraš, Padělková, Kroupa.
Fakta - Branky: Doležal Roman 3, Frank 2, Padělková,Kroupa.
Po celý zápas jsme byli jasně lepší a proti druhému zápasu jsme se dokázali prosadit i gólově.

7. kolo 26.4. 2009
Turnaje se zůčastnila družstva: Sokol Čistá, Jaroměřice, Koclířov a Staré Město, Borová a Rohozná měli volno.

TJ Sokol Čistá: Václav Vomáčka, Matěj Frodl, Marcel Nepraš, Jan Sedliský, Aleš Černý, Jan Černý, Radim Jireček, Vojtěch Frank, Lukáš Čapek.

TJ Sokol Čistá - Jaroměřice 1:11 (0:7)
První zápas jsme začali s Matějem v brance a i přes jeho některé dobré zákroky jsme poločas prohráli 0:7. Jaroměřice měli trvalou převahu a my jsme se nedostali skoro k brance. Do druhého poločasu nastoupil v brance Marcel. Naši jedinou branku vstřelil Vašek Vomáčků s přispěním obránce. Celkově jsme zaostávali ve všech směrech, zejména v rychlosti a zpracování míče, ale i v bojovnosti.

TJ Sokol Čistá - Staré Město 4:0 (2:0)
Do druhého utkání nastoupil v brance Radim a po našich dvou gólech, které dal Lukáš Čapek, předvedl vyborný zákrok při penaltě hostů, nařízenou za ruku Vojty. Ve druhém poločase přidal Lukáš třetí branku a po něm završil výsledek utkání Vašek Vomáčků svou druhou brankou v turnaji.

TJ Sokol Čistá - Koclířrov 6:1 (2:1)
Naši první branku vstřelil opět Lukáš po jeho hezké akci. Bohužel v zápětí jsme dali dost prostoru Nováčkovi, který nedal Radimovi v brance šanci 1:1. Naše převaha se stupňovala a výsledkem bylo nejprve Lukášem nastřelené břevno, pak dal hlavou gól po centru Vojty a následně trefil tyč. V závěru poločasu jěště hezkou střelu Honzy Černého brankař hostí s námahou vyrazil. Druhý poločas zahájil hezkou střelou Aleš Černý a zvýšil na 3:1, po něm se dvakrát trefil Vojta, když druhá střela mířila přesně do růžku, 5:1. Poslední branku vstřelil Honza Černý a upravil na konečných 6:1.

Koclířov - Staré Město 3:0 (1:0)

Jaroměřice - Staré Město 4:0 (2:0)

Jaroměřice - Koclířov 6:0 (2:0)

8. kolo 16.5. 2009 Jaroměřice

TJ Sokol Čistá - Jaroměřice 0:3 (0:3)

TJ Sokol Čistá: Tomášek Radim, Frodl Matěj, Sedliský Jan, Černý Jan, Doseděl Dalibor, Doležal Roman, Černý Aleš, Nepraš Marcel, Vomáčka Václav, Doležal Jan.

TJ Sokol Čistá - Borová 3:1 (2:1)

Branky: Doležal Roman 2x, Vomáčka Václav.

TJ Sokol Čistá - Rohozná 2:1 (1:1)

Branky: Doležal Jan, Černý Aleš.

Po delší pauze se vrátil do sestavy Roman a hned to bylo na hřišti znát, doufejme, že jeho koleno bude v pořádku a příště nastoupí. Všichni hráči zaslouží pochvalu, ale hlavně oba malí elevové kteří se dokázali prosadit i gólově.

Borová - Rohozná 2:0 (0:0)
Jaroměřice Rohozná 3:0 (1:0)
Jaroměřice . Borová 1:0 (1:0)

Poslední kolo:
Staré Město - Rohozná 0:5, Rohozná - Borová 2:0, Koclířov - Staré Město 2:0, Borová - Staré Město 1:0, Koclířov - Borová 1:1, Rohozná - Koclířov 3:0.