15. kolo 4.4. 2009 - obrázek

Sokol Kunčina - TJ Sokol Čistá 1:4 (1:1)

Sokol Kunčina: Crha - Zeman, Šmehlík, Spálenský, Franc, Kalina, Foret, Krepl, Pagáč, Brychta, Nedoma.
TJ Sokol Čistá: Padělek - Tomášek M., Broulík R., Němec, Košín, Kostlán (82. Pohanka Michal), Čapek P., Severa L., Severa M., Čapek Lukáš (80. Vích), Hradil (65. Štork).
Fakta: Branky - Brychta - Čapek Petr, Kostlán Jakub 2x, Štork Vladimír, ŽK: 0:3, ČK: 0:1, Rozhodčí: Žouželka, Vejman. Diváci: 40.
V utkání jsme byli po celý zápas lepší, ale celý první poločas jsme se  nemohli vyrovnat se hřištěm. Ve 30. minutě se domácí ujali vedení po hezké brance Brychty. Ve 35 minutě vyrovnal Petr Čapek po chybě stopera a brankaře. Ve druhém poločase se už v 50. minutě se nechal úplně zbytečně vyloučit Martin Severa za sprosté kecy na protihráče. I v deseti jsme si poradili s domácími kterým viditelně docházeli síly. V 55. minutě po přihrávce Adama Hradila nás Kuba Kostlán posla do vedení 2:1 a v 80. minutě Vláďa Štork zvýšil na 3:1. Chvilku na to opět Kuba po dlouhém autu Ládi Severy završil skóre na 4:1, střelou z první z hranice pokutového území.