TJ SOKOL ČISTÁ

18. kolo 25.4. 2009

TJ Sokol Čistá - Chornice 6:5 (2:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil  (65. Tomášek D.), -  Tomášek M., Pohanka, Němec, Stříteský, Kostlán, Čapek P., Severa L., Čapek L., Štork (75. Machů M.), Padělek.
Chornice: Navrátil - Majer, Vachutka, Vykydal, Koutný, Pilař, Krč J., Zatloukal, Petružálek, Polách, Krč P.,  (Slabý).
Fakta – branky: Čapek P. 2x, Stříteský 2x, Padělek, Tomášek M., - Krč P. 2x, Polách, Petružálek, Krč J.. Rozhodčí: Grulich, Hrouzek, Popelka. ŽK: 2:1. Diváci: 30.

V utkání plném zvratů, krásných gólů i hrubých chyb na obou stranách, jsme začali lépe ale hned z první akce soupeře jsme inkasovali, když Adama přeloboval Polách. Do poločasu jsme dokázali otočit na 2:1, brankami Stříteského. První dal po akci Kuby a jeho střele do břevna, kterou dorážel do prázdné branky a druhou po chybě brankaře a stopera. Zdálo se, že ve druhém poločase přidáme nějaký gól a v klidu dohrajeme utkání, ale opak byl pravdou, po dvou rychlých únicích hned na začátku druhého poločasu to bylo rázem 2:3. Po dalších chybách (rozestoupená zeď při trestňáku hostí a chyba Adama), jsme v 75. minutě prohrávali 3:5. Kluci se ale nevzdali a do konce zápasu obrátili stav na 6:5, když poslední branku vstřelil Míra Tomášek, po dlouhém autu Ládi Severy, těsně před koncem utkání.  Absence Košína a Broulíka v obraně se projevila víc než jsme si představovali, ale to neomlouvá naše hráče za hrubé chyby v obraně. Na druhé straně za bojovnost a vůli po vítězství zaslouží
pochvalu. 

Ostatní výsledky: Radiměř - SK Rohozná u Poličky  2:1 (1:0), Sokol Vendolí - Sokol Metra Linhartice 4:3, Sokol Boršov - Jaroměřice 0:6, Staré Město - Sokol Kunčina 0:3, Sokol Třebařov - Sokol Pomezí  0:1 (0:1)

26.04.2009 08:15:32
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one