26. kolo 20.6. 2009 TJ Sokol Čistá - Staré Město

26. kolo 20.6. 2009 TJ Sokol Čistá - Staré Město - obrázek

TJ Sokol Čistá - Staré Město 10:1 (2:1)

TJ Sokol Čistá: Tomášek David, Tomášek Miroslav, Broulík Radek, Kučera Vít, Němec Vít, Severa Ladislav, Čapek Petr, Padělek Martin, Štork Vladimír, Kostlán Jakub, Čapek Lukáš,
Staré Město: Potyš - Keclík, Štefek, Valenta, Chlup, Kováč, Němec L., Němec T., Zeman, Hampl, Krejzek, (Blaško).
Fakta -  Branky: Čapek Petr 5x, Vích Vladimír 2x, Tomášek Miroslav, Padělek Martin, Kostlán Jakub. - Kováč. Rozhodčí: Ondráček (Mladějov), Vích (Litomyšl), Vrba (Staré Město). ŽK: 1:1. Diváci: 40.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a začal náš souboj s brankařem soupeře. Padělkovu střelu zblokovali obránci na roh, Mírovu střelu po zemi brankař vyrazil nohama (styl Rosypal). Mírův  trestný kop na Láďu Severu a jeho hlavičku brankař Potyš chytá, poradil si i Láďovým dlouhým autem do vápna. Hosté zahrávali trestný kop po faulu Štorka, ale trefili dobře postavenou zeď. Bohužel po našem zaváhání se dostal ke střele Kováč a ze strany přehodil Davida 0:1. Chvilku nám trvalo než jsme se oklepali, ale opět jsme nemohli překonat výborného Potyše v brance Starého Města. Čápa sám před ním, nepřehodil ho, Míra další tutovka a hned po něm Martin Padělek, Kuba střílí vedle, Lukáš nad, trestňák Kuby vyráží Potyš opět nohama, další jeho střela po rychlé kombinaci ve vápně míří přímo na brankaře. Až ve 38. minutě po rohu Petr Čapek vyrovnává na 1:1. Chvíli na to po velkém závaru ve vápně hostí opět Míra, po něm Martin i Kuba nedokázali dostat míč do branky. Po pěkné akci a uvolnění Kuby, který našel před brankou volného Čápu se dostáváme do vedení 2:1. Druhý poločas začínáme opět neproměněnou šancí Lukáše Čapka, který se objevil sám před Potyšem. Další Čápovu střelu vyráží na roh, ale po rohu Míry a přesné Čápově hlavičce, která se otře o tyč zvyšujeme na 3:1. Po autu Míry opět Čápa zvyšuje na 4:1. David se zaskvěl při trestném kopu hostí, který robinsonádou vyrazil do bezpečí. V posledních 20 minutách jsme přidali dalších 6 branek. Čápa přidal svoji pátou branku a další přidali Míra Tomášek, Kuba, Martin Padělek a dvě Vláďa Vích, který mohl zkompletovat i hattrick. Viděli jsme pěkné branky a bylo to důstojné rozloučení se sezónou.

Ostatní výsledky: Radiměř - Sokol Chornice  4:0, Sokol Vendolí - Sokol Třebařov 4:2, Staré Město - Sokol Čistá  1:10 (1:2), SK Rohozná u Poličky - Sokol Městečko Trnávka  4:1 (1:1), Sokol Metra Linhartice - Jaroměřice  2:4, Sokol Kunčina - Sokol Boršov 1:1.

1.    Jaroměřice        24  14  4  6  71:49  10  46
2.    TJ Sokol Čistá   24  14  4  6  61:41  10  46
3.    Radiměř            24  13  5  6  43:29    8  44