9.kolo 4.10.2008

Městečko Trnávka - TJ Sokol Čistá 5:2 (2:1)
TJ Sokol Čistá: Hradil, Broulík, Tomášek M., Kostlán, Košín, Padělek, Severa L., Čapek, Severa M (84m. Pohanka), Štork, Klusoň (80m. Tomášek D.)

Už ve 3. minutě dostáváme gól z pravé strany po chybě Košína, který nechal za sebou domácího hráče a ten křížnou střelou nedal Hradilovi šanci.Teprve v 15 minutě jsme poprvé ohrozili domácí branku, když Čapek odcentroval před branku, ale k naší smůle Klusoň nedosáhl na míč. Oba útočníci domácích nám dělali problémy. Ve 23 minutě střílí Severa L. z  trestňáku nad. Ve 25 minutě opět zahodil domácí útočník tutovku. V 27. minutě po dlouhém bálonu Broulíka do vápna, Čapek centruje před branku a Štork vyrovnává na 1:1. V těchto chvílích jsme v poli lepší, ale nedokážeme naší převahu zůročit, Čápa, Kuba jen těsně vedle.V 41 minutě po našem odkopu od branky, který zpracoval domácí hráč a vyslal opět po pravé straně svého spoluhráče do uniku a ten s přehledem zvyšuje na 2:1. Ve druhém poločase už po 5 minutách opět po naší chybě domácí zvšují na 3:1.V 70 minutě je vyloučen Štork a jeden domácí po vzájemné potyčce. Chvilku na to domácí s přispěním větru nastřelují břevno a v 73. minutě po rohu Čápy, Severa L. hlavou snižuje na 3:2. Chvilku se zdá, že bychom mohli vyrovnat, ale je to jen náznak, který domácí rychle utnou. Nejprve zazvoní tyč naší branky a pak po rychlém protiútoku 4:2 a v 85 minutě po sólu přes půl hřiště upravují domácí na konečných 5:2.