TJ SOKOL ČISTÁ
26. kolo - FK Česká Třebová - TJ Sokol Čistá - obrázek

26. kolo - FK Česká Třebová - TJ Sokol Čistá - obrázek

FK Česká Třebová – TJ Sokol Čistá 3 : 0 (2:0)

FK Česká Třebová: J.Bárta – Plačko, Sklenář, Fučík, Plocek, Petružálek (46.Pešina), L.Bárta (75.Šmíd), Morkes, Mikeš, Abt (46.Janda), Adamec (75.Novotný).
TJ Sokol Čistá: Hradil - Padělek, Klusoň, Dvořák, Broulík, Košín, Severa L., Čapek P., Mojdl, Pohanka, Kmošek.
Fakta: Branky - Mikeš, Petružálek, Pešina. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 0. Diváci: 30.

Od začátku si domácí vytvořili územní převahu, kterou korunoval první brankou zápasu už v desáté minutě Mikeš, když dorazil Adamem vyraženou střelu. Domácí měli i nadále více ze hry ale v těchto chvílích nás podržel několika dobrými zákroky Adam. Domácí se brankově prosadili až ve 34. minutě, kdy Petružálek doklepl míč po centru z  pravé strany – 2:0. Domácí branku jsme ohrozili snad jen dvakrát, nejprve na začátku střílí Klusoň vedle a před poločasem Košínovu střelu Bárta s přehledem chytá.
Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první: hned na začátku ve 49. minutě se prosadil Pešina – 3:0. Čapkův roh končí v rukavicích Bárty. Na druhé straně Pešina trefí ve vyložené pozici tyč. V 68. minutě se do naší nějvětší šance dostane po ideální přihrávce Čapka Padělek, ale jeho slabá střela končí v nárůčí domácího gólmana. Na druhé straně se několikrát předvede Adam a jen díky němu držíme výsledek.

Ostatní výsledky: Březová - Sloupnice  2:1 (0:0), Jevíčko - Morašice,Bystré - Jablonné  4:1 (3:0), Lanškroun - Proseč  5:0 (1:0), Králíky-Č. Voda - Dolní Újezd  3:0 (0:0), TJ Horní Újezd - Žamberk  1:4 (0:3).

TJ Sokol Čistá - Lanškroun  0:9 (0:3)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Broulík, Klusoň, Kmošek, Čapek P., Padělek, Kučera, Severa L.
Lanškroun: Hrabáček L. - Marek J., Urban, Dvořáček, Květenský, Majer, Savych, Smrkal, Skalický, Komínek, Šnir, (Vodák, Vejrek, Smola).
Fakta: Branky - Květenský 3x, Šnir 2x, Komínek, Vejrek, Majer, Smrkal. Rozhodčí: Brychta (Kunčina), Nepraš D.(Čistá), . ŽK: 0. Diváci: 15.

Ostatní výsledky: Proseč - TJ Horní Újezd  6:1 (2:0),  Dolní Újezd - Č. Třebová  1:4 (1:3), Žamberk - Březová  4:0 (1:0), Sloupnice - Bystré  0:3 (0:1), Jablonné - Jevíčko  2:1 (1:1), Morašice - Králíky-Č. Voda  0:6 (0:3).

TJ Sokol Čistá - Sokol Dolní Újezd 0:1 (0:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Klusoň, Dvořák (73. Pohanka), Charamza, Doležal, Padělek, Severa L., Košín, Kmošek (65. Šmíd), Mojdl.
Sokol Dolní Újezd: Lašák - Čejka, Vaňous, Rožek, Jebousek, Frank, Částek, Jůza, Pravec, Sedliský,  Bartoníček.
Fakta - Branka: Částek. Rozhodčí: Stibůrek, Kmošek, Sedliský. ŽK: 0. Diváci: 30.

Sokol Morašice - TJ Sokol Čistá 2:1 (0:0)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Broulík, Klusoň (72. Kmošek), Charamza (75.Šmíd), Dvořák, Doležal, Padělek, Košín, Severa L., Mojdl.
Fakta: Branky - Padělek. Rozhodčí: . Diváci:20. ŽK: 2:3. ČK:0:1.

První akci zakončuje Sevy střelou se kterou si brankař domácích na dvakrát poradí. Z protiútoku se dostal do šance domácí útočník přes Klusoně, ale míří vedle. Po autu Košína střílí Padělek nad. Trestný kop domácích odhlavičkoval Marťas. Padělkova střela je zblokovaná a po dlouhém autu L. Severy nezpracoval v šanci Mojdl dobře míč. Adam si poradil se střelou domácích a na druhé straně domácí brankař vyráží střelu Martina Severy na roh. Po rohu máme několik příležitostí, ale žadná z nich nekončí brankou. Po trestném kopu domácích jdeme do rychlého protiútoku Padělkem ten nachází Mojdla, ale jeho střela končí vedle branky. Po autu Charamzy uvolní L. Severa Košína, který se ocitne sám před brankařem, ale míří daleko vedle jeho branky. Padělkovu střelu brankař vyráží na roh a akce Severy končí nepřesnou střelou.
Druhý poločas začínáme šancí Severy po nahrávce Mojdla a Padělkovu střelu brankař se štěstím vyráží na roh. Adam si na dvakrát poradí se střelou domácích. Po autu Dvořáka na Padělka se dostane ke střele Mojdl, ale míří vedle branky. V 69. minutě po závaru v šestnáctce domácích prostřelí Padělek vše a dostáváme se do vedení - 0:1. Bohužel vedení netrvá dlouho, když na trestný kop z pravé strany si obranu naběhne a usměrní míč do sítě - 1:1. Tlačíme se dál do útiku, ale Mojdlova střela končí vedle a i další šance Padělka a Severy nekončí brankou. V 75. minutě je po druhé žluté vyloučen Broulík a tak dohráváme v deseti. I tak se snažíme strhnout vítězství na svou stranu, leč opak je pravdou po naší špatné rozehrávce na půlce se domácí dostávají do sóla které zakončují brankou - 2:1. I přes naší snahu aspoň vyrovnat se nám to nepodaří.

Ostatní výsledky: Žamberk - Jevíčko  3:0 (3:0), Proseč - Bystré  1:2 (0:1), Sloupnice - Králíky-Č. Voda  3:8 (1:4), Jablonné - Č. Třebová , Dolní Újezd - Lanškroun  1:1 (0:0),
TJ Horní Újezd - Březová  2:1 (1:0).

TJ Sokol Čistá - Jablonné nad Orlicí 1:3 (1:2)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Broulík, Síč (80. Kmošek T.), Charamza, Čapek P., Padělek, Košín, Severa L., Kučera M. (75. Pohanka), Mojdl.
Jablonné nad Orlicí: Didak - Prokopec, Kotyza (70. Hrdina), Novotný, Jirout, Kacr (55. Bednář), Paukrt, Lička, Kyllar, Matoulek, Kmošek, (Baláš).
Fakta: Branky: Mojdl - Paukrt 2x, Kacr. Rozhodčí: Dvořák P. (Svitavy), Raplík, Stibůrek. ŽK: 2:1. Diváci: 20.

Utkání začíná po bouřce s malým zpožděním a nastupujeme opět nekompletní, tentokrát bez Dvořáka, Klusoňe a Doležala, zato se po nemoci vrátil Charamza a Kučera. Ve 2. minutě Didák v brance hostí chytá Mojdlovu střelu. Dobrý zákrok předvede Adam ve 4. minutě po střele Ličky, kterou vyráží. Bohužel o minutu později už Paukrt našeho brankaře překonává střelou k tyči - 0:1. Hosté pokračují v náporu a Adam musí tvrdou střelu Jirouta zpoza šestnácky vytěsnit na roh. Ve 12. minutě se po rohu prosadí Padělek, ale jeho hlavičku obránce vykopne z brankové čáry do bezpečí. V 18. minutě volný Kacr přidává druhou branku hostí po naší chybě. Ve 30. minutě po chybě hostující obrany snižuje Mojdl na - 1:2. Ve 35. minutě je po pěkném pasu za obranu ve vápně faulován Kučera a rozhodčí nařizuje pokutový kop. Míč si staví Čápa, ale s jeho polovysokou střelou si Didak poradí a nadvakrát ji chytá. Ve 37. minutě se po Mojdlově úniku po křídle a jeho přihrávce před branku dostává do šance Kučera, ale v dobré pozici netrefí míč. Ve 43. minutě Adam sbírá míč před Paukrtem a na druhé straně po autu Sevyho, Čápa překopává branku z malého vápna.
Do druhého polčasu jsme vstoupili opět dobře, ale Mojdlovi chytá Didák vyloženou šanci a Čápova střela jde doprostřed a jistý Didák s ní nemá problémy. V 53. minutě po centru Sevyho Padělek hlavičkuje vedle. O minutu později po samostatné akci Padělek nastřeluje brankaře hostí a to samé zopakuje i Sevy. V 61. minutě se dostane do šance Kučera po chybě hostí, ale v rozhodující chvíli si ukopne míč. V 63. miinutě hosté faulují před vápnem, ale míč se dostane k zcela volnému Sevymu, který má předsebou jen brankaře, ale místo výhody rozhodčí zcela nepochopitelně píska faul a následný trestný kop Čápy končí v rukou brankaře. V 67. minutě dostáváme od Paukrta třetí branku - 1:3. V 83. minutě střílí z 20 metrů pěkně Kmošek, ale střela končí těsně nad. Utkání se hrálo na těžkém terénu, ale naši hráči podali bojovný výkon a až na prvních 20 minut jsme byli lepším týmem, bohužel nás trápí tak jako v předešlých utkáních koncovka.

Ostatní výsledky: Jevíčko - Proseč  1:2 (1:2), Česká Třebová - Sloupnice  6:0 (3:0), Bystré - TJ Horní Újezd  6:1 (3:0), Lanškroun - Březová  4:0 (3:0), Králíky-Č. Voda - Žamberk  2:1 (0:0), Dolní Újezd - Morašice odloženo. 

Sloupnice - TJ Sokol Čistá 2:1 (1:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Broulík, Doležal, Dvořák, Čapek P., Padělek, Košín, Severa L., Kučera M. (75. Pohanka), Mojdl.

TJ Sokol Čistá - 1FC Žamberk 1:6 (1:3)

TJ Sokol Čistá: Kmošek T. (64. Doležal R.) - Severa M., Broulík, Dvořák R. (78. Pohanka), Košín, Padělek, Čapek P., Čapek L., Stibůrek L. (60. Stibůrek T.), Severa L., Mojdl.
1.FC Žamberk: Kopecký - Zecha, Maleček, Kotyza J., Hauptman, Dittert, Kotyza T., Huška, Vencl, Mach, Marván, Cabalka, Černohous, Molnár, Pecháček.
Fakta - Branky: Čapek Petr - Huška Jakub 3, Mach Jakub 2, Dittert Roman; Rozhodčí: Schejbal (Svitavy), Vích (Litomyšl), Plíva (Žamberk). ŽK: 3:1 - Broulik Radek, Severa Martin, Padělek Martin - Černohous Patrik. Diváci: 20.

V 8. minutě Tomáš chytil střelu z vápna a po rohovém kopu Maleček z malého vápna netrefí odkrytou branku. V 11. minutě dostáváme branku po střele Huška. V další šanci se ocitl Marván, ale netrefil branku. V 17. minutě po autu Severy měl vyrovnání na noze Čápa, ale netrefil dobře míč. Ve 25. minutě po zbytečném faulu Brouly zahrávají hosté pokutový kop, který hosté proměňují. Ve 35 minutě Tomáš chytá pěknou střelu Kotyzy. Ve 41. minutě píská rozhodčí nepřímý kop za sprosté slovo Dvořáka na Tomáše. Dittert po rozehrání prostřelí naši zeď a rázem to je - 0:3. O minutu později snižuje Čápa po autu Severy na - 1:3.
Na začátku druhého poločasu hosté zvyšují po hlavičce Macha, kterou Tomáš podběhne na 1:4. Ve 49. minutě nastřelujeme tyč a naopak hosté po závaru dostávají míč do naší sítě - 1:5. Po dalším autu Severy pěkně hlavičkuje Mojdl, ale Kopecký vyráží na roh. V 80. minutě se opět prosazují hosté a upravují na konečnyh - 1:6. Trestný kop Čápy z 85. minuty končí nad.

Ostatní výsledky: Jevíčko - Březová  1:1 (0:1), Č. Třebová - Proseč  5:0 (4:0), Lanškroun - Bystré  12:0 (4:0), Králíky-Č. Voda - TJ Horní Újezd  3:2 (2:0), Dolní Újezd - Sloupnice  2:2 (1:2), Morašice - Jablonné  2:4 (0:0).

 

SK Proseč - TJ Sokol Čistá 3:2 (1:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil Adam - Broulík Radek, Dvořák Radek, Severa Martin, Doležal Roman, Košín Petr, Severa Ladislav, Padělek Martin, Štork Vladimír, Mojdl Petr (76. Šmíd Roman), Klusoň Vladimír (68. Stibůrek Tomáš).
Fakta: Branky -  - Severa L.2x. Rozhodčí: . ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 40.

V 7. minutě se dostáváme do vedení, když po nahrávce Padělka, Láďa Severa střelou k tyči překonává domácího brankaře. V 15. minutě se po pěkné nahrávce padělka dostane do šance Dvořák, ale z dobrépozice netrefí branku. Domácí nás pak i s pomocí rozhodčího přehrávají, ale vyloženou šanci si nevypracují. Do další šance se opět po pravé straně dostane Dvořák, ve vápně je sražen brankařem domácích po střele, ale rozhodčí nechává zahrávat jen aut. Bohužel po našem autovém vhazování na jejich polovině stratíme míč a domácí hráč se postupuje sám na Adama a podél něho srovnává ve 42. minutě na 1:1.
Druhý poločas začneme nesoustředěni a ve 47. minutě dostáváme zbytečný gól, když nedokážeme ukopnout míč do bezpečí. V 60. minutě po střele domácích, kterou Adam chytí, rychlým vyhozením na Padělka, založí akci která vede k vyrovnání. Padělek vyšle do souboje s brankařem Mojdla, který ho na hranici velkého vápna obehraje a nahraje L. Severovi, který dává podél obránce na 2:2 do prázdné branky. Vyrovnaný stav nevydrží dlouho a po pěkné střele k tyči nám domácí opět unikají na rozdíl branky 3:2. Snažíme se o vyrovnání, ale už se nedokážeme prosadit a na druhé straně předvede Adam několik dobrých zákroků. To se nedá říci o rozhodčím, který utkání nezvládá a nejdříve nám vyloučí Štorka , který neudrží emoce a v závěru přehlédne stažení našeho hráče ve vápně.

Ostatní výsledky: Březová - Králíky-Č. Voda  0:8 (0:3), Žamberk - Dolní Újezd  3:0 (2:0), Sloupnice - Morašice  4:3 (2:1), Bystré - Jevíčko  2:1 (0:0), Jablonné - Lanškroun  1:2 (0:1), TJ Horní Újezd - Č. Třebová  1:8 (1:4)

TJ Sokol Čistá - TJ Horní Újezd 1:3 (0:2)

TJ Sokol Čistá: Kmošek Tomáš - Broulík Radek, Dvořák Radek, Čapek Lukáš, Severa Ladislav, Padělek Martin, Štork Vladimír, Mojdl Petr, Stibůrek Tomáš (76. Kučera Michal), Pohanka Michal (46.Šedivý Jan).
TJ Horní Újezd: Háp - Motyčka, Fogl, Schütz, Belfi, Pechanec, Faltys, Láznický, Hladík, Chadima, Kladiva, (Lněnička, Škeřík, Kladivo)
Fakta: branky - Severa L. - Hladík 2x, Chadima. Rozhodčí: Dvořák Z. Diváci: 35. ŽK: 1:1.

Ostatní výsledky: Č. Třebová - Březová  3:0 (2:0), Lanškroun - Jevíčko  13:1 (6:0),  Králíky-Č. Voda - Bystré  5:0 (1:0), Jablonné - Sloupnice  3:0 (2:0), Dolní Újezd - Proseč  2:1 (1:1), Morašice - Žamberk  0:3 (0:1)


Sokol Březová nad Svitavou - TJ Sokol Čistá 2:0 (0:0)

TJ Sokol Čistá: Hradil Adam - Kučera Michal, Broulík Radek (68. Kmošek Tomáš), Dvořák Radek, Košín Petr, Severa Martin, Severa Ladislav, Padělek Martin, Štork Vladimír, Mojdl Petr (75.Šedivý Jan), Němec Vít.

Do utkání jsme nastoupili oslabeni o zraněného Petra Čapka a Romana Doležala. Tyto absence se na naši hře citelně projevili zejména v útočné fázi. První střelu na naši branku vyslali domácí po rohovém kopu. Odpověděli jsme střelou Štorka, která šla ale vedle branky. Dobrý obranný zákrok předvedl radek Broulík, když zblokoval střelu domácího hráče ve vápně v poslední chvíli. Po našem autu se dostal míč ke Štorkovi, který z první střílí vysoko nad. Na druhé straně po závaru domácích odehrává míč do bezpečí Michal Kučera. Odpovídáme pěknou akcí našich hráčů, ale střela Broulíka končí vedle. Domácí maří svojí šanci střelou z vápna nad Adamovu branku. Rychlá akce L. Severy končí jeho střelou levačkou, se kterou si domácí brankař poradí.
Ve druhém poločase po prvním rohu domácích, míč naštěstí prolétne naším pokutovým územím aniž se ho někdo dotkne. Pěkná akce Padělka končí u brankaře a před dobíhajícím Dvořákem je u míče také dříve brankař domácích. V 57. minutě se po naší chybě, když nedokážeme odkopnout míč pryč z vápna, ten se dostane k domácímu utočníkovi, který si už sám proti Adamovi poradí a umístěnou střelou k tyči dostává domácí do vedení - 1:0. Snažíme se o vyrovnání, ale střelu Padělka brankař chytá a Štorkova střela skončí na břevně a dorážku Padělka brankař vykopává. Domácí nedají v závěru tutovku ale po autu přece jenom zvyšují na konečných 2:0, když jsme opět nedůrazní kolem našeho pokutového území.

Ostatní výsledky: Žamberk - Lanškroun 3:4, Sloupnice - Lanškroun 2:5, Žamberk - Jablonné n. O. 0:2, Proseč - Morašice 4:2,  Horní Újezd - Dolní Újezd 3:0, Bystré - Č. Třebová 2:3, Jevíčko - Králíky-Č. Voda 2:3.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one