SK Jevíčko - TJ Sokol Čistá 3:0 (0:0)

SK Jevíčko: Werner Jan - Appel, Müller Jan, Vrbický, Réda, Stavárek, Werner, Kyša, Hofman, Hrubý, Pávek (Hanák, Pospíšil, Plech)
TJ Sokol Čistá: Hradil Adam - Čapek Petr, Broulík Radek, Dvořák Radek, Klusoň Vladimír, Severa Martin, Severa Ladislav, Padělek Martin, Štork Vladimír (65. Sedláček Miroslav), Mojdl Petr, Doležal Roman (70. Šedivý Jan).

Fakta -  Branky: . Rozhodčí: Grulich. Diváci: 40. ŽK:

V 8. minutě po centru Martina Severy se dostal ke střele z hranice vápna Petr Mojdl, ale jeho střelu k tyči brankář domácích vyráží. Zluté karty dostávají Štork a Čapek. Ve 33 minutě střílí z hranice pokutového území po průniku Padělek nad. Domácí zahrávají roh a následná střela z 20 metrů končí vedle Adamovi branky. Ve 40. minutě si vypracoval vyloženou šanci Mojdl, když se ve vápně šikovně zbavil obránce a pak obešel i brankaře a sám před brankou z malého vápna trefil bránícího hráče na brankové čáře. Z protiůtoku domácí hráč střílí vedle. V 53. minutě po dlouhém autu  L. Severy hlavičkuje Mojdl těsně vedle domácí branky. V 57. minutě po rozehraném trestném kopu Padělka se míč dostane Martinovi Severovi, ale jeho střela končí nad a tak končí i střela Padělka. V 65. minutě po rohu domácích Adam vyrazí hlavičku k vápnu a následná střela končí nad. V 72. minutě po našem rohu střílí Padělek také nad. V 79. minutě Adam vyráží střelu z 20  metrů ale o minutu později už kapituluje po Kyšově přízemní střele k tyči - 1:0. Odpovídáme střelou Petra Čapka zpoza vápna, bohužel končí nad a vzápětí po našem autu se dostává do úniku nejmenší hráč na hřišti Hanák a s přehledem zakončuje k tyči - 2:0. V nastavení domácí po rohu upravují po Wernerově střele do tyče Hofmanovou dorážkou na konečných - 3:0.

Ostatní výsledky: Králíky-Č. Voda - Č. Třebová  2:3 (2:2), Březová - Morašice  3:1 (0:0), Žamberk - Lanškroun, Proseč - Sloupnice, Bystré - Dolní Újezd  1:0 (1:0),  TJ Horní Újezd - Jablonné  5:2 (3:1).