19. kolo - SK Proseč - TJ Sokol Čistá

SK Proseč - TJ Sokol Čistá 3:2 (1:1)

TJ Sokol Čistá: Hradil Adam - Broulík Radek, Dvořák Radek, Severa Martin, Doležal Roman, Košín Petr, Severa Ladislav, Padělek Martin, Štork Vladimír, Mojdl Petr (76. Šmíd Roman), Klusoň Vladimír (68. Stibůrek Tomáš).
Fakta: Branky -  - Severa L.2x. Rozhodčí: . ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 40.

V 7. minutě se dostáváme do vedení, když po nahrávce Padělka, Láďa Severa střelou k tyči překonává domácího brankaře. V 15. minutě se po pěkné nahrávce padělka dostane do šance Dvořák, ale z dobrépozice netrefí branku. Domácí nás pak i s pomocí rozhodčího přehrávají, ale vyloženou šanci si nevypracují. Do další šance se opět po pravé straně dostane Dvořák, ve vápně je sražen brankařem domácích po střele, ale rozhodčí nechává zahrávat jen aut. Bohužel po našem autovém vhazování na jejich polovině stratíme míč a domácí hráč se postupuje sám na Adama a podél něho srovnává ve 42. minutě na 1:1.
Druhý poločas začneme nesoustředěni a ve 47. minutě dostáváme zbytečný gól, když nedokážeme ukopnout míč do bezpečí. V 60. minutě po střele domácích, kterou Adam chytí, rychlým vyhozením na Padělka, založí akci která vede k vyrovnání. Padělek vyšle do souboje s brankařem Mojdla, který ho na hranici velkého vápna obehraje a nahraje L. Severovi, který dává podél obránce na 2:2 do prázdné branky. Vyrovnaný stav nevydrží dlouho a po pěkné střele k tyči nám domácí opět unikají na rozdíl branky 3:2. Snažíme se o vyrovnání, ale už se nedokážeme prosadit a na druhé straně předvede Adam několik dobrých zákroků. To se nedá říci o rozhodčím, který utkání nezvládá a nejdříve nám vyloučí Štorka , který neudrží emoce a v závěru přehlédne stažení našeho hráče ve vápně.

Ostatní výsledky: Březová - Králíky-Č. Voda  0:8 (0:3), Žamberk - Dolní Újezd  3:0 (2:0), Sloupnice - Morašice  4:3 (2:1), Bystré - Jevíčko  2:1 (0:0), Jablonné - Lanškroun  1:2 (0:1), TJ Horní Újezd - Č. Třebová  1:8 (1:4)