20. kolo - TJ Sokol Čistá - 1.FC Žamberk

TJ Sokol Čistá - 1FC Žamberk 1:6 (1:3)

TJ Sokol Čistá: Kmošek T. (64. Doležal R.) - Severa M., Broulík, Dvořák R. (78. Pohanka), Košín, Padělek, Čapek P., Čapek L., Stibůrek L. (60. Stibůrek T.), Severa L., Mojdl.
1.FC Žamberk: Kopecký - Zecha, Maleček, Kotyza J., Hauptman, Dittert, Kotyza T., Huška, Vencl, Mach, Marván, Cabalka, Černohous, Molnár, Pecháček.
Fakta - Branky: Čapek Petr - Huška Jakub 3, Mach Jakub 2, Dittert Roman; Rozhodčí: Schejbal (Svitavy), Vích (Litomyšl), Plíva (Žamberk). ŽK: 3:1 - Broulik Radek, Severa Martin, Padělek Martin - Černohous Patrik. Diváci: 20.

V 8. minutě Tomáš chytil střelu z vápna a po rohovém kopu Maleček z malého vápna netrefí odkrytou branku. V 11. minutě dostáváme branku po střele Huška. V další šanci se ocitl Marván, ale netrefil branku. V 17. minutě po autu Severy měl vyrovnání na noze Čápa, ale netrefil dobře míč. Ve 25. minutě po zbytečném faulu Brouly zahrávají hosté pokutový kop, který hosté proměňují. Ve 35 minutě Tomáš chytá pěknou střelu Kotyzy. Ve 41. minutě píská rozhodčí nepřímý kop za sprosté slovo Dvořáka na Tomáše. Dittert po rozehrání prostřelí naši zeď a rázem to je - 0:3. O minutu později snižuje Čápa po autu Severy na - 1:3.
Na začátku druhého poločasu hosté zvyšují po hlavičce Macha, kterou Tomáš podběhne na 1:4. Ve 49. minutě nastřelujeme tyč a naopak hosté po závaru dostávají míč do naší sítě - 1:5. Po dalším autu Severy pěkně hlavičkuje Mojdl, ale Kopecký vyráží na roh. V 80. minutě se opět prosazují hosté a upravují na konečnyh - 1:6. Trestný kop Čápy z 85. minuty končí nad.

Ostatní výsledky: Jevíčko - Březová  1:1 (0:1), Č. Třebová - Proseč  5:0 (4:0), Lanškroun - Bystré  12:0 (4:0), Králíky-Č. Voda - TJ Horní Újezd  3:2 (2:0), Dolní Újezd - Sloupnice  2:2 (1:2), Morašice - Jablonné  2:4 (0:0).