TJ SOKOL ČISTÁ

22. kolo TJ Sokol Čistá - Jablonné nad Orlicí

TJ Sokol Čistá - Jablonné nad Orlicí 1:3 (1:2)

TJ Sokol Čistá: Hradil - Severa M., Broulík, Síč (80. Kmošek T.), Charamza, Čapek P., Padělek, Košín, Severa L., Kučera M. (75. Pohanka), Mojdl.
Jablonné nad Orlicí: Didak - Prokopec, Kotyza (70. Hrdina), Novotný, Jirout, Kacr (55. Bednář), Paukrt, Lička, Kyllar, Matoulek, Kmošek, (Baláš).
Fakta: Branky: Mojdl - Paukrt 2x, Kacr. Rozhodčí: Dvořák P. (Svitavy), Raplík, Stibůrek. ŽK: 2:1. Diváci: 20.

Utkání začíná po bouřce s malým zpožděním a nastupujeme opět nekompletní, tentokrát bez Dvořáka, Klusoňe a Doležala, zato se po nemoci vrátil Charamza a Kučera. Ve 2. minutě Didák v brance hostí chytá Mojdlovu střelu. Dobrý zákrok předvede Adam ve 4. minutě po střele Ličky, kterou vyráží. Bohužel o minutu později už Paukrt našeho brankaře překonává střelou k tyči - 0:1. Hosté pokračují v náporu a Adam musí tvrdou střelu Jirouta zpoza šestnácky vytěsnit na roh. Ve 12. minutě se po rohu prosadí Padělek, ale jeho hlavičku obránce vykopne z brankové čáry do bezpečí. V 18. minutě volný Kacr přidává druhou branku hostí po naší chybě. Ve 30. minutě po chybě hostující obrany snižuje Mojdl na - 1:2. Ve 35. minutě je po pěkném pasu za obranu ve vápně faulován Kučera a rozhodčí nařizuje pokutový kop. Míč si staví Čápa, ale s jeho polovysokou střelou si Didak poradí a nadvakrát ji chytá. Ve 37. minutě se po Mojdlově úniku po křídle a jeho přihrávce před branku dostává do šance Kučera, ale v dobré pozici netrefí míč. Ve 43. minutě Adam sbírá míč před Paukrtem a na druhé straně po autu Sevyho, Čápa překopává branku z malého vápna.
Do druhého polčasu jsme vstoupili opět dobře, ale Mojdlovi chytá Didák vyloženou šanci a Čápova střela jde doprostřed a jistý Didák s ní nemá problémy. V 53. minutě po centru Sevyho Padělek hlavičkuje vedle. O minutu později po samostatné akci Padělek nastřeluje brankaře hostí a to samé zopakuje i Sevy. V 61. minutě se dostane do šance Kučera po chybě hostí, ale v rozhodující chvíli si ukopne míč. V 63. miinutě hosté faulují před vápnem, ale míč se dostane k zcela volnému Sevymu, který má předsebou jen brankaře, ale místo výhody rozhodčí zcela nepochopitelně píska faul a následný trestný kop Čápy končí v rukou brankaře. V 67. minutě dostáváme od Paukrta třetí branku - 1:3. V 83. minutě střílí z 20 metrů pěkně Kmošek, ale střela končí těsně nad. Utkání se hrálo na těžkém terénu, ale naši hráči podali bojovný výkon a až na prvních 20 minut jsme byli lepším týmem, bohužel nás trápí tak jako v předešlých utkáních koncovka.

Ostatní výsledky: Jevíčko - Proseč  1:2 (1:2), Česká Třebová - Sloupnice  6:0 (3:0), Bystré - TJ Horní Újezd  6:1 (3:0), Lanškroun - Březová  4:0 (3:0), Králíky-Č. Voda - Žamberk  2:1 (0:0), Dolní Újezd - Morašice odloženo. 

25.05.2010 12:01:35
tjsokolcista
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one