6. kolo - TJ Sokol Čistá - Proseč

TJ Sokol Čistá - Proseč 0:1 (0:1)

TJ Sokol Čistá: Kmošek T. (50. Štork) - Sedláček, Charamza, Košín, Dvořák, Čapek L., Severa L., Kučera M.(60. Šedivý), Severa M., Padělek, Mojdl.
Proseč: Bikár - Hromádka, Loskot, Kunhart, Vobejda, Barcůch, Pospíšil, Novák, Novotný, Adamec, Jeřábek, (Menc, Doležal, Kusý, Nekvinda).
Fakta: Branka - Loskot. Rozhodčí: Báča (Rohozná), Havránek (Svitavy), Benda (Litomyšl). ŽK: 1:3. Diváci: 30.

Hosté začali lépe a dostali nás pod tlak. První střela skončila vedle a další střelu Loskota směřující do branky tečuje Novotný a končí také vedle. Vedle končí i trestný kop Hromádky. Na druhé straně před Padělkem zachraňuje Bikár a poté znovu Padělek po centru L. Severy také vedle. Loskot se dotával do další šance, ale byl tísněn Košínem a tak naštěstí jeho střela končí těsně vedle. Trestný kop Pospíšila trefuje ve zdi stojícího Kučeru a z našeho protiútoku se dostává do šance L. Severa, ale Bikár je u míče dříve. Ve 28. minutě se po naší chybě střílí Loskot branku, když využije nedorozumění Kmoška s obránci, kteří reagují na jeho "mám" a nepokryjí ho ani míč u kterého je o kousek dříve 0:1. Chvíli poté vyráží Tomáš střelu Nováka na roh. V naší nějvětší šanci prvního poločasu se objeví Padělek po autu L. Severy, ale jeho pěknou hlavičku Bikár vytahuje na roh.
V 50. minutě musíme střídat brankaře když po souboji padá Kmošek na zem, místo něho nastupuje Štork a až na jedno zaváhání si vede dobře, i  když moc práce neměl a po naší opět špatné přihrávce mu pomohla tyč. Vůbec hodně našich přihrávek bylo špatných a tím pádem jsme nemohli vytěžit z tlaku aspoň vyrovnání. Zbytečně jsme se snažili hrát středem, který byl přehuštěný a hlavně L. Severa a Padělek se snažili hrát jen spolu a nevyužívali ostatní hráče, i když L. Čapek jim neulehčil když se zbytečně stahoval doprostřed hřiště, kde si potom nejde na pár metrech dát přihrávku. Kluci se musí naučit využívat celé hřiště. Za nasazení je musíme pochválit, ale to v této soutěži nestačí.

Ostatní výsledky: Lanškroun - Jablonné nad Orlicí  3:1 (2:0), FK Česká Třebová - Horní Újezd  0:1 (0:0), SK Jevíčko - Sokol Bystré  0:3 (0:1), FC Jiskra Krákíky-Červená Voda - Sokol Březová nad Svitavou  2:2 (0:1), Sokol Morašice - SK Sloupnice  0:4 (0:0), Sokol Dolní Újezd - 1.FC Žamberk  5:2 (3:1).