7. kolo - 1.FC Žamberk - TJ Sokol Čistá

1.FC Žamberk - Sokol Čistá 6:0 (1:0)

TJ Sokol Čistá: Kmošek - Sedláček, Broulík, Kučera M., Charamza, Padělek, Čapek L. (75. Štork), Severa L., Severa M. (70. Stibůrek T.) Šedivý (46. Doležal), Mojdl, (Herák).
Fakta: Branky: Cvik 2, Molnár 2, Huška 2. Rozhodčí: . ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Začátek zápasu vyšel domácím lépe a nebýt několika výborných zákroků Tomáše v brance mohlo být rozhodnuto už do poločasu. K ohrožení branky domácích jsme se moc nedostali, až na pěknou střelu L. Severy těsně nad. Druhý poločas jsme začali aktivně a do jasné šance se dostal opět L. Severa, ale jeho střela skončila na spojnici tyče a břevna. Potom po našich chybách jsme dvakrát inkasovali po rychlých protiútocích, rázem to bylo 3:0 pro domácí a utkání už se jen dohrávalo, my jsme nebyli schopni si přihrát a domácí v pohodě přidali další tři branky po našich chybách.

Ostatní výsledky: Sokol Březová nad Svitavou - SK Jevíčko  2:0 (0:0), FK Proseč - FK Česká Třebová 3:6, SK Sloupnice - Sokol Dolní Újezd 4:6, Sokol Bystré - Lanškroun 0:2, Jablonné nad Orlicí - Sokol Morašice 5:0, Horní Újezd - FC Jiskra Krákíky-Červená Voda 2:2.