8. kolo - TJ Sokol Čistá - SK Sloupnice

TJ Sokol Čistá - SK Sloupnice 6:1 (3:1)

TJ Sokol Čistá: Štork - Sedláček, Broulík, Košín, Charamza, Čapek L., Severa L., Padělek, Severa M., Mojdl, Doležal, (Kmošek R., Kmošek T., Machů).
SK Sloupnice: Jiskra - Leksa, Klička, Kadidlo, Štarman, Mikulecký, Jelínek, Vašina, Leksa F., Neugyen, Jiskra, (Páníček, Šplíchal).
Fakta: Branky: Mojdl 3x, Severa M. 2x, Doležal. - Leksa F. Rozhodčí: Zika (Jevíčko), Stibůrek (Cistá). ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Hosté nastoupili v deseti i když měli dva hráče na střídání a rozhodli se čekat na "posilu", která dorazila až ve 20. minutě za stavu 2:0. Asi si mysleli, že se po našich výsledcích porazíme sami a podcenili nás. Poté když prohrávali tak hledali chybu v rozhodčím a je jen škoda, že jsme toho nedokázali využít a vylepšit si skóre. První branku vstřelil Roman Doležal po nahrávce M. Severy. Druhou přidal sám po pěkné akci (hosté se dožadovali odpískání offside) a třetí po střele zpoza vápna. Hosté využili jediného zaváhání Vládi v brance, když si sklepl míč před sebe a Leksa byl v souboji důraznější 1:3.
Ve druhém poločase se konečně prosadil Petr Mojdl a dokonce vsítil hattrick, doufejme, že se bude prosazovat i dalších zápasech. Skóre mohlo být i vyšší, ale stále nám chybí klid v koncovce a lepší finální přihrávka. Podali jsme zlepšený´výkon a doufejme, že v nich budeme pokračovat a nevememe si příklad z dnešního soupeře v diskutování s rozhodčím a soustředíme se jen sami na sebe.

Ostaní výsledky: FC Jiskra Krákíky-Červená Voda - FK Proseč  2:1 (0:0), FK Česká Třebová - 1.FC Žamberk  7:1 (4:1), SK Jevíčko - Horní Újezd  1:2 (0:0), Lanškroun - Sokol Morašice 5:0 (2:0), Sokol Bystré - Sokol Březová nad Svitavou 4:1 (2:0), Sokol Dolní Újezd - Jablonné nad Orlicí 3:2 (2:0).