9. kolo - Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Čistá

Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Čistá 2:0 (0:0)

TJ Sokol Čistá: Kmošek - Síč, Charamza, Košín, Broulík, Severa M., Padělek, Severa L., Šedivý, Mojdl, Doležal (70. Stibůrek T.), (Stibůrek L., Štork, Němec, Pohanka).
Fakta: Branky: . Rozhodčí: Palas (Červená Voda), laik, Benda (Litomyšl). Diváci: 40. ŽK: 0:1.

Utkání začali první šancí domácí, ale hlavička skončila nad Kmoškovou brankou. Ve 3. minutě Martin střílí nad a v 5. minutě se po chybě Radka, ocitl ve vyložené šanci útočník domácích, ale naštěstí střílí nad. V 7. minutě domácí zahrávají malou domů, Petr Mojdl se jí snáží doběhnout, ale je málo důrazný a tak brankař odkopává, ale jen na Martina Severu a ten z první vrací do branky, ale brankař domácích vykopne na roh. Ve 12. minutě domácí střílí vedle a ke slovu se opět dostáváme my, a to Mojdlem, jeho střelu brankař opět vyráží nohou k Doležalovi ten vrací na branku a brankař opět vyráží k zcela volnému Mojdlovi, ale ten střílí z první vedle. Na Láďův aut si nabíhá Martin Padělek, ale míč netrefí v jasné pozici. Domácí odpovídají pěknou střelou zpoza vápna, která jen těsně míjí tyč. Ve 26. minutě se ve vápně ocitl domácí útočník, ale míří nepřesně a o chvíli později končí další střela domácích nad. Ve 35. minutě po autu Láďi střílí Roman vedle a ve 37. minutě po přihrávce Šedivého střelu Martina brankař vyráží na roh. Roh kope Martin Severa a brankař si ho sráží na tyč a obránce odkopává na aut a po něm střílí Lukáš Charamza vedle. Poslední šanci máme po nepovedené střele Petra Mojdla, která se obloučkem snášela kousek vedle.
Druhý poločas začínají střelou domácí z vápna nad a další střela končí vedle. Tak končí i trestný kop z dvaceti dvou metrů za faul. Odpovídáme pěknou ranou Romana, kterou brankař vyráží na roh. Poté po autu střílí Radek vedle. V 65. minutě dostává za faul žlutou kartu Lukáš Charamza. V 67. minutě se ke střele dostává Martin Severa, ale jeho střelu brankař chytá a pak si poradí i se střelou Romana. Na druhé straně po autu domácích vyráží Tomáš střelu na roh a pak vyráží střelu domácích z vápna. V 74. minutě po naší špatné rozehrávce se dostávají domácí do útoku po levé straně a na centr si nabíhá útočník domácích a hlavou skóruje 1:0. Bohužel to samé se opakuje o deset minut později a tenýž hráč opět po centru zleva  zvyšuje na 2:0. V závěru po faulu Lukáše domácí zahrávají tresný kop, který ale Tomáš robinsonádou krásně vyrazí.
Bohužel druhý poločas nám nezahrála záloha a proto jsme nebyli tak nebezpečný jako první poločas, kdy jsme měli některou naši šanci proměnit a hrálo by se nám lépe, takhle jsme první branku dostali my  a to rozhodlo.

Ostatní výsledky: Sokol Březová nad Svitavou - Lanškroun, fotbalový oddíl  0:3 (0:0), 1.FC Žamberk - FC Jiskra Krákíky-Červená Voda  1:1 (1:1), FK Proseč - SK Jevíčko  2:2 (0:1), SK Sloupnice - FK Česká Třebová  3:9 (1:3), Horní Újezd - Sokol Bystré  5:1 (3:0), Sokol Morašice - Sokol Dolní Újezd  0:2 (0:1)