1. kolo - TJ Sokol Čistá - TJ Radiměř

TJ Sokol Čistá - TJ Radiměř 2:0 (0:0)

TJ Sokol Čistá: Kmošek - Sedliský, Štork, Doležal, Bartoš, Severa M., Stibůrek T., Čapek L., Šmíd (68. Tomášek D.), Frank (46. Kroupa), Severa L..
TJ Radiměř: Pospíšil - Prchal, Kollár, Švonc, Myška, Souček, Hozák, Kučera, Svoboda, Trnečka, Šmerda, (Škranc, Kolář, Janků).
Fakta: Branky: Severa L. 2x. Rozhodčí: Nepraš (Vendolí), Stibůrek R. (Čistá), Fuchs (Radiměř). ŽK: 2:3. Diváci: 30.

První poločas se víceméně odehrál na polovině hostů. Přesto se nám nepodařilo vstřelit branku i když Vojtovi nebo Doležalovi při jejich hlavičkách chyběli centimetry. Severova střela z hranice šestnácky jde nad. Jediná střela na naší branku je z trestného kopu, ale stou nemá David potíže.
Druhý poločas začínáme lépe a v 52. minutě po trestném kopu Čapka otevírá skore hlavičkou  L. Severa - 1:0. V 58. minutě se do šance dostali hosté, ale jejich útočník netrefil sám před brankou centrovaný míč. Do další naší šance se dostává Doležal, ale míří vedle a v 80. minutě se podruhé prosadil L. Severa, když z úhlu trefil přesně k tyči - 2:0.